Wpis z mikrobloga

@frutson: Ale pod hasłem ''nowe'' prawdopodobnie nie kryje się konsola nieużywana, tylko coś co było niedawno wydane i nowszej daty, a nie jakas saga z 1999 roku. Na olx znajdziesz jeszcze taniej niz 800 z padami taką ps4
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: Aha. Może po prostu nastąpiła tu jakaś różnica pokoleniowa. Niech OP po prostu potwierdzi, że przez "nowe" miał na myśli stare i używane, a tylko ja tego w ten sposób nie zrozumiałem.
  • Odpowiedz
PS4 ma 11 lat. Prawdopodobnie to ty masz jakieś kłopoty z głową skoro tak się rzucasz i atakujesz losowych ludzi w internecie prowokując jakieś utarczki słowne.


''Projekcja („wyrzucać przed siebie”) – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć''

@frutson: Ty to jednak jesteś

Najpierw #!$%@?łeś się tamtego gościa i zamiast mu odpowiedzieć na pytanie - to wchodzisz w dywersje, odbiegasz od głównego tematu, a teraz się mnie #!$%@?łeś bo
Lepus_arcticus - > PS4 ma 11 lat. Prawdopodobnie to ty masz jakieś kłopoty z głową sk...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lepus_arcticus: Pytanie brzmiało czy można kupić nową konsolę która odpali until dawn i rdr za 800 złotych. Według mnie i po sprawdzeniu portali sprzedażowych nie można kupić za 800zł nowej konsoli która odpali until dawn i red dead redemption. Więc odpisałem, że nie. Innego użytkownika który zaproponował PS4 zapytałem gdzie widział nowe ps4 za 800 złotych. Reszta to jakiś ślinotok i wścieklizna z twojej strony. Tak, do tego celu najlepsze będzie
  • Odpowiedz
  • 1
@frutson: @Lepus_arcticus przyznam szczerze, że nie sądziłem, iż mój post rozpęta konflikt xD. Niemniej faktycznie, źle się wyraziłem - biorę to na siebie. Przez "nowe" miałem na myśli nieużywaną konsolę, bowiem chodzi o prezent. Jako że się nie znam na konsolach i trochę traktuję ją przez analogię do komputera myslałem o nowej konsoli starszej generacji, jeżeli takie jeszcze są. Stąd też używka nie wchodzi w grę : ).
  • Odpowiedz
@Absurd_69_: Najlepsza nowa konsola jaką możesz kupić za około 8 stów to Xbox Series S albo Nintendo Switch / Switch Lite. Tylko trzeba się dobrze rozejrzeć albo na promocję poczekać.
  • Odpowiedz