Wpis z mikrobloga

@pieknylowca trochę dobrze jej tak, a trochę to jest jakieś przykre. Każdy kto widział ludzi, którzy się z tego gówna leczyli - widział ich skrajne upokorzenie przy zejściu na ziemię albo upadek bardzo nisko i bujanie w obłokach do końca.
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nie wytłumaczysz mu, że jest już ruchany w dupę.


@Kris-T: może serio to lubi xD szkoda, że człowiek ma jakąkolwiek moralność, bo dorabianie się na czesaniu debili brzmi jak lekka i przyjemna praca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@smallboobslover: bardzo bym chciał żeby to była pasta, bo to mój najlepszy kumpel z liceum. Ja wyjechałem, on został i popadł w długi.

Jego mentor ma taki "trick mentalny", że identyfikuje na czym "podopiecznemu" najbardziej zależy i to atakuje, aby go zmotywować do walki. #!$%@?ęty typ. Podobno działa. Hajsu jeszcze z tego nie widać, ale "już, już... już są takie mentalne blokady przełamane, jeszcze trochę i będzie 50k m/c z dwóch
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Tak sobie myślę że gdybym sam był takim kołczem to za taką kwotę przynajmniej nie dość że prowadziłbym zajęcia indywidualne na pełen etat to jeszcze zatrudnił sztab asystentów, którzy by pomagali w specjalistycznych dziedzinach: psychologów, dietetyków, językoznawców, ekonomistów itd... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cadfael: jasne, wystarczy zidentyfikować ludzi, którym czegoś brakuje / których da się naprawić i mówić do nich z niezachwianą pewnością siebie, nie dopuszczać żadnych wątpliwości, mówić dużo (o niczym) i używać dużych słów. Przeraża mnie jakie to łatwe.

Z tym, że raczej wymagany jest brak sumienia w tej branży, bo nie wyobrażam sobie jak można zasnąć po namawianiu ludzi na branie chwilówek żeby kupili Twojego ebooka za 6k z którego nic
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nie wytłumaczysz mu, że jest już ruchany w dupę. To ja jestem zawsze paranoikiem, zakładam najgorsze, a do tego "nie otwieram się na nowe możliwości". Oferuje mi 30% zniżki na kurs (czyli 4k albo nawet 3k jeżeli zapłacę gotówką). Na pytanie czy nie przeszkadza mu to, że zapłacił 2 razy więcej, odpowiada, że "nie, bo on już ma przewagę tego, że ten kurs dostał 3 miesiące wcześniej i
  • Odpowiedz
@Kris-T: mam dostęp do zamkniętego torrenta z takimi kursami "biznesowymi", niektóre kosztujące dziesiątki tysięcy dolców i zwykle jest to chłam, zaprojektowany celowo po to, aby wyciągać kasę od frajerów
  • Odpowiedz
@pieknylowca słowo klucz, rozpoczęliśmy jego realizację z przelewy24.

Naganiaczka jakaś wstawiła screena z potwierdzeniem zamówienia z rozpoczętą, ale niedokończoną płatnością.

Potwierdzenie zamówienia to typowy generyk z woocomommerce, numer zamówienia administrator może sobie ustawiać jaki chce.
  • Odpowiedz