Wpis z mikrobloga

@Maglaj: wysyłanie paczek Kononowiczowi i nagrywania z nim pierwszych lajtow i pielęgnowaniu w nim poczucia, że mu się wszystko należy za darmo. Wykop nakręcił i spasł potężnego Mazura, aż zainteresowali się nim inni szemrani ludzie tworząc codzienny content.
  • Odpowiedz
  • 6
@Glikol_Propylenowy zaczął to Czeczetkowicz w 2006 roku, a nie wykop, później odkurzył go Niemiecki, a nie wykop, co ty w ogóle #!$%@? xD. Przypisujesz czyny ludzi, których nie znasz (chodzi mi o wysyłanie paczek, tych pierwszych za niemieckiego też) użytkownikom serwisu że śmiesznymi obrazkami (których też nie znasz). Jakby ten serwis był jakąś mityczna organizacja co wszystko może.
  • Odpowiedz
@Maglaj: Chyba zapominasz, że wraz z Kononowiczem z tej samej listy Podlasia XXI wieku startował słynny wykopowicz Axelio, który zasłynął z walniecia w lype Miecugowa na Woodstocku xD, więc wykop był zamieszany w Kononowicza od samego początku. Później słuch o nim zaginął, aż w 2012, albo 13 roku, jakiś wykopek zorganizował zbiórkę dla Kononowicza, doskonale to pamiętam, bo sam wtedy wpłaciłem kasę, na wykopie był film z wręczania paczki + życzenia,
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy Dlaczego prywatną inicjatywę kogokolwiek przypisujesz użytkownikom forum ze śmiesznymi obrazkami których nie znasz? To był pomysł Adama Stanisława by go wystawić, a nie Wądołowskiego, do którego doszło z powodu braku innych chętnych. Wiem, że go jebnął bo byłem na tym woodstocku. A Krzysia wypromował algorytm na YouTube, a nie Wykop. Ty zdajesz sobie sprawę, że on wystąpił w filmie z 2010 roku u Vegi? W mojej subietywnej opini to gdyby wykop
  • Odpowiedz