Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: gratki, nawet jak nie własna wygrana to i tak miło, że ktoś jednak wygrywa i jakiś jest konkretny na to dowód (sprawdziłem i nie wygląda na edytowany) inny niż byle wzmianka na portalach.
  • Odpowiedz
I ciekawe czy każdy by wzgardził tak milionem xd myslę że dla kogoś mieć kredyt albo nie to i tak sporo xD
  • Odpowiedz
@r5678 No ja bym rzucił pracę gdybym wygrał milion na loterii, #!$%@? bym wszystko na lokate 5% i tyle niech zarabia na mnie a ja i tak tyle właśnie zarabiam w obecnej robocie której nie nawidze więc #!$%@? ją od razu. Może na jakieś pół etatu gdzieś bym se poszedł porobić a tak to #!$%@? jajca
  • Odpowiedz
@rocky_b

@r5678 No ja bym rzucił pracę gdybym wygrał milion na loterii, #!$%@? bym wszystko na lokate 5% i tyle niech zarabia na mnie a ja i tak tyle właśnie zarabiam w obecnej robocie której nie nawidze więc #!$%@? ją od razu. Może na jakieś pół etatu gdzieś bym se poszedł porobić a tak to #!$%@? jajca


Jeśli dla ciebie lokata jest sposobem na generowanie dochodu pasywnego, to zdradzę Ci sekret: daleko
  • Odpowiedz
@rocky_b będziesz miał szczęście jak lokata nadąży za inflacja, bo to już będzie wyczyn. Do tego od odsetek płacisz podatek od zysków kapitałowych tzw. Belkę. Jednym słowem: to się nie ma prawa udać. Lokata nie nadąża nawet z utrzymaniem siły nabywczej pieniądza, a co dopiero z wygenerowaniem jakiegokolwiek realnego zysku.
Jeśli realnie chcesz pobić benchmark jakim w tym wypadku jest dla ciebie inflacja, to musisz zainwestować w aktywa, które takowe szanse dają.
  • Odpowiedz