Wpis z mikrobloga

Ostatnio zostałem zaczepiony, przez takiego dalszego sąsiada, zdziwiony spytał "to ty żyjesz?", a dzisiaj jak jechałem rowerem zostałem znowu zauważony i darł się coś w moim kierunku, w tle słychać było śmiechy. Jestem lokalnym zjebem.

Chyba nie ma większego nieudacznika w podobnym wieku co ja w całej mojej gminie, nawet taki chłopak który sprawiał wrażenie osoby lekko upośledzonej najprawdopodobniej pracuje. A ja dalej gniję i cope się kończy, chyba nic już ze mnie nie będzie.

#przegryw #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
jechałem rowerem zostałem znowu zauważony i darł się coś w moim kierunku, w tle słychać było śmiechy. Jestem lokalnym zjebem.


@eisil: skądś to znam, echh, trzymaj się, chłopie
  • Odpowiedz
  • 5
@PrawaRenka: Tego gościa trochę znam, był moim znajomym. U mnie jest bardzo hermetycznie, właściwie każdy każdego przynajmniej kojarzy. Ci co mieli ze mną jakąś styczność kilka lat temu raczej dobrze zdają sobie sprawę z mojego neetu. Najgorzej, że teraz ciepło to większe ryzyko napotkania kogoś kto mnie zna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bover:
?? chyba się mocno rozpędziłeś kolego. Gość opisuje pojedynczą sytuację a Ty sobie dopowiadasz jakieś #!$%@? wie co xd
  • Odpowiedz
@eisil: Istnieją dwa powody dlaczego ci ludzie mogą się z ciebie śmiać. Po pierwsze są to typowi troglodyci januszo-sebixy i takimi w ogóle się nie warto przejmować. Po drugie wmówiłeś sobie, że śmieją się właśnie z ciebie, a tymczasem mogli się zaśmiać z zupełnie czegoś innego.
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: niom, ktoś się zaśmiał 200metrow dalej, nic nie wskazuje na to, że miało to związek z opem, a wcześniej spróbował zagadać.

Teraz jesteście usprawiedliwieni, można kolejne 10lat siedzieć na dupie przed kompem.

Alkoholik jak chce się napić to wystarczy, że gołąb się na niego spojrzy i już "dzień zepsuty". Przegrywy tak samo, tylko wasze golebie nie muszą być nawet prawdziwe.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Zawsze myślałam o tym jak coś osiągnąć, o celu i drodze do niego.

Wy potraficie myśleć wyłącznie o wymówkach. Wstajecie rano, walicie konia, komputer, jecie, komputer, jecie, walenie konia i spać. Jak to nie jest autopilot to ja nie wiem co nim jest.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Nie ma żadnego sensu o tym opowiadać.

Wierzę, że ludzie zobaczą to co ja i chłopskie chlopowanie dobiegnie końca. Może jeszcze nie dziś i nie jutro, ale to nastapi.

Ps oczywiście, że to sobie zmyśliłam. Jaki autopilot p0lko, to niemożliwe, p0lko
N.....8 - @kamil150794: Nie ma żadnego sensu o tym opowiadać. 

Wierzę, że ludzie zob...

źródło: 1000009452

Pobierz
  • Odpowiedz