Wpis z mikrobloga

@tomasz-kalucki: W jaki sposób Grudziądz pokazał? W Zielonej przegrywał 12pkt i 3 ostatnie biegi uratowały wynik. Tu mogło być tak samo bez kontuzji Kołodzieja. Grudziądz to nic nie znaczący zapychacz tej ligi, który awansował i utrzymał się przy zielonym stoliku.
  • Odpowiedz
  • 0
@koldinho: Mecz się liczy po 12 czy 15 biegach? GKM zrobił z Zielonką ogólnie super wynik i bonus zostanie w Grudziądzu. Co tu mogli zrobić niby więcej z Kołodziejem 2-3punkty? :D
Grudziądz jest takim zapychaczem, że od kiedy awansował, to spadły już takie legendy jak Toruń czy Zielonka, teraz pewnie jeszcze Leszno, a my się trzymamy.
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: zacznijmy od tego, że GKMu w ogóle w EL nie powinno być bo awansował przy stoliku, a nie sportowo. Przez tyle lat ani razu nie awansował do PO. Zawsze psim swędem się utrzymywał. Najbardziej "bezjajeczna" drużyna ekstraligi. Czy jest ktoś kto się bardziej nadaje do spadku?
  • Odpowiedz
  • 0
@bigmouth: Stary my z Unią rok temu przegraliśmy u siebie, a wczoraj widziałeś jaki pogrom w drugą stronę. Nie patrz w historię, bo to zgubne. Bez kontuzji i z chcącym jeździć Doylem Zielonka nie ma czego szukać :)
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: co by nie mówić to faktycznie trochę taki zapychacz ligi, musiałby się odezwać jakiś statystyk żużlowy, ale szczerze wątpię czy był w historii taki przypadek że klub jeździ w najwyższej lidze bez przerwy już 10 sezon i ani razu nie zakręcił się koło playoffa. Na dobrą sprawę, bo przecież przez ten czas, Grudziądz nie zawsze był słaby, powinien mieć z minimum te 2-3 medale, przy odrobinie szczęścia z jeden złoty.
  • Odpowiedz
  • 1
@Borysko_88 Wiesz Apator wiele lat starał się spaść do pierwszej ligi, a w zeszłym roku był 3 i wczoraj rozjachał Spartę, która od lat sezon kończy w górnej części tabeli. Wliczając to złoto, brąz i srebro w ostatnich latach.

  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: cóżeś się zesrał z tą nienawiścią? Nikt tu żadnej nienawiści nie sieje. Po prostu ludzie chcieliby oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej drużyny, które na to zasługują i reprezentują odpowiedni poziom. Kiedy GKM reprezentował godny poziom? Tylko mi nie przypominaj 2016 roku i wykluczenia Lindbaecka bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ja jako kibic Wrocławia wolę żeby Leszno się utrzymało niż GKM bo co to za sezon bez meczu z Lesznem?
  • Odpowiedz
@Borysko_88 No jak jedzie tylko dwóch zawodników to każdy inny wynik niż #!$%@? dla Sparty byłby niesprawiedliwy dla Apatora. Niby człowiek się ludził, że Krystyna dobrze ich #!$%@?ła i pojadą jak na kandydata do podium wypada... Z drugiej strony już niedawno mieli podobne wejście w sezon.
  • Odpowiedz
@Borysko_88: No to mamy zdecydowanie inne spojrzenie na temat. Ja wolę oglądać drużyny, które obecnie coś robią i na to zasługują, a nie że mają być w lidze bo historia.
Ze swoim zespołem się ogarnijcie, bo na Was postawiłem :)
  • Odpowiedz
@Borysko_88: Gołąb potężny pewnie nigdy nie będzie, bo w przeciwieństwie do Was potężnego sponsora nie ma. Tu i tak głównie miasto musi podtrzymywać, by żył na jako-takim poziomie.
Natomiast co do rundy zasadniczej, to o utrzymanie jestem już spokojny, a gdzieś w tyle głowy mam ciekawszą myśl niż awans na siłę tylko do PO :)
  • Odpowiedz