Wpis z mikrobloga

Halo halo studio, jak mnie słychać? Nie słychać? To dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podrzucam wam eurowizyjne świry moje zestawienie na dzień dobry. Robione TYLKO na podstawie wersji studyjnych. Nie oglądałem prób, urywków, bukmacherki w dupie to mam, po występach zawsze dopiero robię kolejne rankingi ( ͡° ͡°)

Wniosek podstawowy jest taki, że czuje mocny powiew lat 90/00 co jest w sumie na plus, ale uświadamia mnie, że jestem już stary.

12 pkt. - ze Stolicy Polskiej Piosenki (więc liczone podwójnie) leci do Norwegii.
10 pkt. - Chorwacja - na drugim tylko dlatego bo zrzynka z Rammsteina jest wręcz nieznośna. Dziwie się, że ich nie pozwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8 pkt - Szwecja - za ten mocny klimat lat 90/00, trochę Faithless - Insomnia, ale basiorrrrr taki, że ściagam koszulke i wbijam do tego klubu o dziwnej nazwie pełnego facetów, no wbijam!
7 pkt. - Hiszpania. Uwielbiam kiedy babcia przyjeżdza... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 pkt. - Czechy, na żywo to pewnie spadnie i będzie chaos, ale takie wdzięczne to. Poszedłbym z nią na Kofole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 pkt. - Azerbjedżan, uuuuu te senne smyczki, jaką ja mam słabośc do tego. I widze jak jadę na tym wielbłądzie i jadę ciągle i te stepy mijam, Kaukaz już widać, a ja dalej jadę, a wielbłąd dyszy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4 pkt. - Holandia. Myślałem, że będzie wyżej, ale ciągle coś podobało mi się bardziej. Nie lubie przekombinowanych rzeczy, idiotyczny tekst o tym, ze jesteśmy w Europie i jest fajnie. Plus za klimat lat 90.
3 pkt. - Estonia, nie wiem, nie rozumiem, ale dziadki dobrze grają, brzmi zabawnie, cztery raz tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 pkt. - Izrael. Moim zdaniem z ballad najładniejsza, choć to troche jak Polina Gagarina i jej million soldiers ()
1 pkt. - San Marino, eurowizyjny rock to bardzo dziwna kategoria, to jest coś typu "rączki, rączki bawimy się, halo Sopoooot KU^&WA KU%*&WA teraz pokaże wam cycki! A teraz prawa strona klaszcze! ło ło ło" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To byłem ja, człowiek, który ogląda każdą Eurowizję od 2003 roku, chciałem też o tym pisać pracę licencjacką XD pozdrawiam!
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz