Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon:

XDDDD tak polskie prawaki niszczą idee federalizmu a nie zamordyści z Niemiec i Brukseli

jaki to zamordyzm chce wprowadzić unia? niech zgadnę (jest to wyjątkowo łatwe bo wy wszyscy jesteście NPC z zaprogramowanymi bardzo prymitywnymi opcjami dialogowymi) - ZIELONY ŁAD?
  • Odpowiedz
@Grooveer: to Europa zachodnia 30 lat oszczędzała na armi po rozszerzeniu granic nati chłopie. Jak będą chcieli to i 5 % mogli by płacić ale się wycwanili
  • Odpowiedz
@vorio:

Afryka jest w większą pod względem powiechrzni niż to wygląda na globusie? A to jakim prawem?


Masz 10 lat, że odkrywasz, że globus nie pokazuje faktycznych proporcji krajow? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Hatespinner mam wystarczająco dużo żeby wiedzieć że to płaskie mapy zaklamuja obraz, ale nie globus który kształtem przypominam przecież nasza planete.
Ale jeśli się mylę i mam tylko 10 lat to mnie popraw please, bo zupełnie nie rozumiem czemu globus miałby w tych proporcjach oszukiwać Panie dorosły oświecony
  • Odpowiedz
@vorio: A nie zauważyłeś, że większość globusów to przełożenie mapy na kulę? XD No tak, jeżeli wczoraj się dowiedziałeś w ogóle takich newsów, to mogłeś nie zdążyć doczytać tego czy tamtego. Masz i już nie pisz więcej, bo gwarantuje, że na mądrzejszego nie wyjdziesz:

https://thetruesize.com/
  • Odpowiedz
@Hatespinner: jeez weź skończ się kompromitować, jako dowód przestawiasz mi płaską mapę? Nie odróżniasz globusu od płaskiej powiechrzni? Ok, nie mamy o czym gadać
  • Odpowiedz
@vorio:

jako dowód przestawiasz mi płaską mapę?


Zbadaj ten link dokładniej i już przestań się ośmieszać, bo tak jak mówiłem robisz z siebie coraz większego pajaca. XD
  • Odpowiedz