Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj ofiarą włamania na konto na facebooku i messengerze, hacker zaczął wysyłać wiadomości do moich znajomych z prośbą o blika, ale na szczęście udało mi sie zmienic haslo po 5 minutach i zablokowac mu dostep i zrobic weryfikacje 2 etapową, jednak hacker probowal sie dalej zalogowac i zablokowal mi tym konto, probowalem sie logowac na wszystkim urzadzeniach ktorych uzywalem ale mam caly czas to samo co na zdjeciu, wysylalem juz nawet moj dowod do fb na potwierdzenie moich danych i dostalem maila ze konto zostalo odblokowane i zeby skorzystal z linka w tym mailu, jednak po zrobieniu tego co tam bylo dalej mam to samo i nie mam jak totalnie sie z facebookiem skontaktowac xd mial ktos moze podobna sytuacje i wie co mozna jeszcze zrobic? bo mam wrazenie ze juz zrobilem wszystko a to konto jest dla mnie bardzo wazne bo utracilem dostep do msg z waznymi informacjami i kontaktami xd.
#facebook #hacking #kradziez #meta #instagram
Acidwrld - Byłem dzisiaj ofiarą włamania na konto na facebooku i messengerze, hacker ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Acidwrld: dostałem wczoraj to samo tyle że na moje konto nawet nikt nie wszedł, mam włączone dwuetapowe logowanie. Po kilku godzinach w jednej z przeglądarek pojawił się przycisk do weryfikacji tożsamości ale odrzucają zdjęcia dokumentów i #!$%@?.
  • Odpowiedz