Wpis z mikrobloga

Dałem się niestety zrobić :(. Wczoraj dostałem taką samą wiadomość i kliknąłem w link. Moje konto na Facebooku zostało zablokowane. Przy próbie logowania na Fb dostaję taki komunikat: "Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ powiązane z nim konto na Instagramie c narusza nasz regulamin. Zaloguj się do powiązanego konta na Instagramie, aby odwołać się od naszej decyzji." Nigdy nie byłem właścicielem konta huynhhaith na Instagramie. Czy ktoś z Was wie jak rozwiązać problem? Jest możliwość odzyskania konta? Dodam, że straciłem też dostęp do Fanpage z ponad 6tys obserwujących. Czy jest możliwość odzyskania do niego dostępu jeśli admina na ten Fanpage miałem wyłącznie na tym zbanowanym koncie? Scamerzy nie zmienili hasła tylko podpięli w mecie ten profil na instagramie: huynhhaith, który złamał regulamin i przez to zawiesili mi konto na fb.

Nie mogę się odwołać, ponieważ nie mogę wysłać tego formularza ze zdjęciem dowodu.
#facebook #instagram #fb #pytanie #pomoc
marcin-grzegorczyn - Dałem się niestety zrobić :(. Wczoraj dostałem taką samą wiadomo...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2024-05-03 o 19.38.45_fb228cfd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@G06DbT: Dałem się zrobić jak dziecko podczas majówkowego chillu w lesie.... Prowadzę grupę na fb, w której boty próbowały wrzucać dużo scamu wczoraj i myślałem, że to przez to... Dziwne, że oni nie zmienili hasła tylko podpięli przez mete jakiś profil na Insta. Na konto na fb mogę się logować, ale pojawia się poniższy komunikat. Nie mogę się zalogować na to insta bo nigdy nie byłem jego właścicielem.
marcin-grzegorczyn - @G06DbT: Dałem się zrobić jak dziecko podczas majówkowego chillu...

źródło: ban

Pobierz
  • Odpowiedz
Jest opcja żeby odzyskać konto? Scamerzy nie zmienili hasła, podpięli natomiast pod mete konto na instagramie, które łamało regulamin i przez to FB mnie zbanowało. Teraz próbując się zalogowac mam taki komunikat. To konto huynhhaith nie jest moje.
marcin-grzegorczyn - Jest opcja żeby odzyskać konto? Scamerzy nie zmienili hasła, pod...

źródło: ban

Pobierz
  • Odpowiedz