Wpis z mikrobloga

Jak zmusić #upc do podjęcia działania w sprawie internetu. Non stop mi rozłącza. Trwa to już rok support #!$%@? to samo. Byli technicy dalej gówno zrobili. Są jakieś kroki prawne aby zmusić dostawcę do spełnienia warunków umowy o dostarczaniu internetu. Chce wytoczyć najcięższe działa. Nie mogę zrezygnować, bo nie mam innej alternatywy.

#internet #prawo
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@KontoZbananem: Mi nie chcieli wymienić routera. Stwierdzili, że skrzynka w piwnicy jest w słabym miejscu i stanie i nic z tym nie zrobią. Coś na zasadzie "Nie mamy Pana płaszczu i co nam Pan zrobi"
  • Odpowiedz
@MxS89: nic nie zrobisz, ewentualnie to oni zerwą umowę z tobą bo nie chcą klientów w upc
możesz też sam monitorować kanały i poszukać uszkodzenia, pewnie kabel na klatce.
  • Odpowiedz
  • 0
@fearek2137: A można na własną rękę to naprawić tak aby operator się nie zorientował? xD Mam jakieś pojecie na temat infrastruktury sieciowej i może udałoby się jakieś mody zaimplementować ale czy nie będzie to naruszało umowy.
  • Odpowiedz
@MxS89: pewnie że można, to tylko kabel
jeżeli jest to któryś z kabli u ciebie w domu lub na klatce (jeżeli nie jest schowany w ścianie) to łatwo będzie go wymienić
jeżeli w pionie lub w skrzynce albo gdzieś dalej no to już masz problem
  • Odpowiedz