Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Możecie polecić jakieś suple, pomagające z trawieniem?

Jem zazwyczaj późno (5h przed snem) i do cholernie dużo 2-3k kcal na raz i mam problem, żeby to przetrawić w miarę rozsądnie...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sliti666: robisz OMAD, masz problemy z trawieniem i pytasz się w czym problem XD? Nie wiem, może nie jedz całego jedzenia na dzień w jednym posiłku??? Rozłóż na kilka???

Jak musisz z powodów ideologicznych jeść tylko jeden posiłek bo wierzysz, że tak szybciej schudniesz, to może zmień jadłospis na bardziej lekkostrawny?
  • Odpowiedz
  • 2
@Xinnoth: @neonGlou A może poprostu nie #!$%@? się na siłę, tylko odpowiedzcie na pytanie?

Jem już tak kilka lat i mi to #!$%@? pasuje, więc skończcie że swoimi radami, tylko skupcie się na pytaniu
  • Odpowiedz
@sliti666 tak naprawdę to nic Ci specjalnie nie pomoże, są rzeczy, które wspomagają trawienie, ale ta pomoc jest minimalna. Pokrzywę możesz pić.

Pokrzywa zawiera sekretynę, która aktywizuje pracę trzustki, a także wpływa na produkcję żółci przez wątrobę. Ponadto, roślina ta reguluje przemianę materii i ułatwia trawienie. Picie naparu z pokrzywy pobudza wydzielanie soków żołądkowych, co wpływa na przyspieszenie trawienia.
  • Odpowiedz
@sliti666: zadajesz głupie pytania to dostajesz odpowiedzi na równym poziomie.

Nie udzielasz żadnych informacji co #!$%@? na ten swój jeden posiłek, z czym dokładnie masz problem - bo co to jest "trawienie" według Ciebie? Boli brzuch? Masz biegunkę? Masz zaparcia? Źle się czujesz?

#!$%@? wie co masz na myśli tak na prawdę. Twoje jedzenie jest niskotłuszczowe? Wysokotłuszczowe? Masz tam błonnik? Nie masz? Jakieś ciężkostrawne mięso, fast foody? Nie udzielasz żadnych
  • Odpowiedz
@sliti666: może nie suple ale jakieś kefirki i jogurciki które poprawią florę bakteryjną?

Od kiedy ja większość białka jem w tego typu produktach to robie najlepsze kupy w moim życiu.
  • Odpowiedz