Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad na przeciwko syn dewelopera praktycznie co tydzień robi imprezy gdzie przychodzi sporo osób. Ma ferrari oraz dwa Suvy. Jeden to G klasa. Tymczasem ja w nieocieplonym domu mieszkam z rodzicami. Nie mam wykształcenia ani doświadczenia zawodowego bo nigdy nie pracowałem. Choroby psychiczne których nie mogę leczyć bo mnie nie stać. Odechciewa się żyć naprawdę. #polska #przegryw #praca
  • 34
  • Odpowiedz
pomyśl że warszawka i inne duże miasta pełne są wynajmujących mariuszy, których jedynym "majątkiem" jest skoda w leasingu, a o jakimkolwiek własnym domu to mogą pomarzyć.


@Plp_: no własnie nie wiem czy tak jest xd ja jestem w podobnej sytuacji, dostałem ofertę pracy za moooże 4500 netto, ale to jak dobrze wypadnę na rozmowie z jakimś 'dyrektorem' xd 2500 kawalerka, jakieś jedzenie najtańsze, zero zabaw i zero dbania o siebie.
  • Odpowiedz
@Miguelos: nigdy w historii świata nie było tak, żeby bezrobotny był klasą średnią, bez przesady. Niech się cieszy, że nie umiera z głodu i taki nierób jest utrzymywany przy życiu.

@MientkiWafel @KonserwatywnyMocny są rzeczy na które mamy wpływ i takie na które nie mamy. Nawet jeśli nie mamy wpływu na to czy gnębią nas w dzieciństwie, to masz wpływ na to czy pójść do pracy.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny takim oskim pozostaje życzyć najpierw żeby spalił im się ten dom i auta, potem żeby za to dostali karę za zanieczyszczanie środowiska, a potem żeby zdychali w męczarniach na raka.


@sruba_m3: ...oto modlitwa Polaka.

w nieocieplonym domu mieszkam z rodzicami. Nie mam wykształcenia ani doświadczenia zawodowego bo nigdy nie pracowałem.


@KonserwatywnyMocny: To ogarnij sobie jakąkolwiek robotę, zarób parę groszy na materiał i spróbuj ocieplić chociaż ze dwie ściany. Nawet
  • Odpowiedz
@sruba_m3: A zrobił coś złego, oszukał kogoś czy ukradł tę kasę? Po prostu miał szczęście urodzić się w bananowej rodzinie, korzysta z tego i będzie miał życie w trybie łatwym, nie jego wina.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. A jedynymi parchami jesteście wy. Jesteś malostkowy, zazdrosny, zawistny i zwyczajnie słaby. Polecam ci w takim razie nienawidzić każdego, bo nie wiem czy ktokolwiek ma w sobie tak niewyobrażalne pokłady dobroci i tak nieskazitelny charakter by nie czuć pogardy do przegrywa.
  • Odpowiedz
może jak kiedyś dorośniesz to zaczniesz brać odpowiedzialność za siebie


@FedoraTyrone: Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za to, że jesteś złym człowiekiem pozbawionym empatii?
  • Odpowiedz