Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#hiv #chorobyweneryczne #zdrowie #divyzwykopem
8 dni doszło do potencjalnej ekspozycji. (Aktywność o niskim ryzyku, sam "spust do ust" jako strona przyjmująca, bez penetracji). Jedyne czym teraz żyję to ta paranoja mimo, że mam #!$%@? i milion obowiązków. Nie wydarzyło się to niestety za pełną zgodą, a PEP nie przyszedł mi do głowy. Miesiąca nie wytrzymam i już to wiem. Teraz mi siada na łeb, bo mam temperaturę 37 - nie zmienia się to od dłuższego dnia ani nie odczuwam tego jakoś bardzo. Mam anemię więc ciężko coś konkretnego powiedzieć o objawach. Jaki procent wykrywalności/akuratności ma taki test RNA na Hiv 1/2 +HCV/HVB po 18 dniach od ekspozycji? Statusu osobnika nie znam, ale zakładam, że się badał ostatni raz jakoś na jesień i przez większość czasu od tamtego momentu był w monogamicznym związku.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @WolvvloW Nie, przynajmniej nie komercyjnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Typ z wpisu to druga osoba z którą miałam jakąkolwiek styczność seksualną w życiu i niestety trochę go poniosło bez obupolnej zgody. Cieszę się, że tylko na tym się skończyło.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz