Wpis z mikrobloga

  • 60
@Salam-Abdul-Al-Stulejari Moja rosyjska dziewczyna powiedziała że bilet jest tani, chyba pojadę odwiedzić ten wspaniały kraj, co złego może się stać...

- ALE JAK TO DO WOJSKA, NA JAKI FRONT, JA POLAK, HALO, RATUNKUU TAWARISZ!!!!
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Myślę, że Łukasz Kopczyk ze swoją rosyjską dziewczyną powinni zostać wysłani do Muchosrańska, żeby móc się delektować rozsądnym konserwatyzmem oraz przemowami Putina, bo najwyraźniej bardzo cierpią siedząc w Polsce.
  • Odpowiedz
@OrgStJones: przecież to Niemcy zrobili, a po wojnie Amerykanie to tak ukartowali by wyszło że sprawka ruskich. Nawet amerykański agent Jelcyn potwierdził że to wina rosji. Tam wszystko zostało przemyślane przez zgniły tęczowy zachód
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: No takiego zgorszenia tam nie ma, dlatego typy mordują sobie młode dziewczyny i są celebrytami, inny zabija dwie osoby z czego jedną je i także staje się celebrytą i mówi jak to zachód jest zgorszony bo dzieci uczą się o prezerwatywach albo geje na ulicy się całują XD
No bo przecież zabicie człowieka i późniejsze zjedzenie go z cebulką to taka normalność XD
  • Odpowiedz