Wpis z mikrobloga

Cześć,
Czy do 7 tys znajdę jakiś skuter/motocykl na dojazdy do pracy który nie będzie podreperowaną mielonką?
Mam kategorię A więc chętniej coś o pojemności min 250. Doświadczenie mam, swoje zjeździłem na Suzuki Bandit, ale pozycja na tym motocyklu była już dla mnie nie do zniesienia.

#motoryzacja #motocykle #skutery
  • 21
  • Odpowiedz
@MeksykEuropy: Nie no to 125, poszukaj 250 albo 300 skoro masz A, będzie przyjemniej jeździć. Generalnie tajwańskie skutery dają radę. Mają też duży bagażnik to jeszcze do Biedronki po zakupy pojedziesz. Swoją drogą cenią się za te 125... Generalnie w PL ciężko o dobry skuter (ale da się znaleźć) bo to nie jest kraj dla skuterów - bo to kible i wstyd i każdy tu musi latać litrem.
  • Odpowiedz
  • 3
@JAuStURYErSE
Szczerze mówiąc to lepiej wspominam śmiganie skuterem niż motocyklem. niestety "hobby" motocykl przyciąga wszelkiej maści wieśniaków którym odbija jak wsiadają na dwa koła.
Miałem kiedyś kymco koreańskie i to był bardzo dobry skuter.
  • Odpowiedz
@MeksykEuropy: Oj chyba ciężko będzie znaleźć coś powyżej 125cc w tych pieniądzach.

Maxi skutery 125cc to 14-20k, a większe to już 30k+

Właśnie objeżdżam zontes 350e za 22k. Wiadomo, inny budżet u chinol (i to przed premierą) ale już na 125 nie chce wsiadać
  • Odpowiedz
Dlaczego z mechanikiem? W sumie co w motorze może się popsuć poza ewidentnym wyciekiem?


@cwlmod: a samochód też kupujesz w ciemno?
W motocyklu wszystko może się popsuć nawet to co nie pracuje.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: No to napisz jaki może być problem dzbanie a nie pierdzielisz kocopoly.

Chyba że ty jesteś z tych co zmieniają płyn migaczy albo szukają kompresora klimy w motorze xD
  • Odpowiedz
No to napisz jaki może być problem dzbanie a nie pierdzielisz kocopoly.


Chyba że ty jesteś z tych co zmieniają płyn migaczy albo szukają kompresora klimy w motorze xD


@cwlmod: Ło ło ło, ktoś tu jest nerwowy.
Teraz to mogę tylko życzyć powodzenia w zakupach.
  • Odpowiedz