Wpis z mikrobloga

W końcu ukończyłem słynne „pierwszy raz coś takiego widzę” „tego jeszcze na tagu nie było”, turbo oryginalny pomysł który chciałem zrobić jak tylko będę miał miejsce (kurła chyba tak 2 lata jakoś a może i 3 leżał mi poza gablotą) XD A w międzyczasie Ikea zdążyła wycofać swoje fajne gablotki Detolf i zastąpiła je gorszym Binladenem, tzn Blålidenem, który ma strasznie wkurzające krawędzie xD
Mam dwie lewe ręce więc mimo niedociągnięć jeśli chodzi o kształt waty to jestem w miarę zadowolony.
A i trzeba robić miejsce na SLS chociaż z tego co widzę niestety nie jest w tej samej proporcji () #lego #saturn #saturnv
Reepo - W końcu ukończyłem słynne „pierwszy raz coś takiego widzę” „tego jeszcze na t...

źródło: IMG_1712

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@mar-v-son: w Action kupiłem 3m leda z pilotem, myślałem że to będzie za dużo, a wyszło, że w sumie to ledwo ledwo starczyło. Podstawa to był największy problem, na począktu kupiłem PCV 10cm średnicy 50cm wysokości, ale była za wysoka, a ja nie mam czym uciąć tej rury (jak uciąłem piłką to krzywo w #!$%@? xD). Znalazłem pojemniki na ryż/makaron w Auchan, które miały 12cm średnicy i po 22cm wysokości co
  • Odpowiedz
@Reepo: gratulacje fajne, też kiedyś sobie tak zrobię, Saturna już mam, resztę muszę dokupić, tylko jestem leniwym #!$%@? i zawsze coś ważniejszego znajdę do roboty
  • Odpowiedz