Wpis z mikrobloga

Dziewczyna ze mną zerwała w związku z moim uzależnieniem (hazard)

To był ponad 5 letni związek

Zrywając powiedziała, że oczywiście jest szansa żebyśmy kiedyś zaczęli od nowa natomiast musiałbym być w 100% czysty i bez długów

I teraz tak:

Mam zaplanowany wyjazd za granicę który pozwoli mi w okolicy roku spłacić wszelkie długi.
Natomiast boję się niesamowicie, że chcąc wrócić do kraju nie będę miał po co. Dziewczyna jest młodsza ode mnie (22 lata) więc to że chciałaby się z kimś związać jest naturalne

Czy jest sens żyć myślą, że kiedyś do siebie wrócimy czy lepiej będzie zaakceptować rozstanie i iść dalej nie oglądając się za siebie?

Sam nie wiem co robić

#zwiazki #gownowpis #zalesie #hazard #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Odpowiedziałeś sam sobie w tym wpisie. Dziewczyny w tak młodym wieku nie pozwalają sobie na bycie singielkami zbyt długo. Zbyt długa kolejka facetów i mnogość możliwości skutecznie je popychają w związkowy wir. W dodatku masz poważny problem z uzależnieniem i nie ma gwarancji że z niego wyjdziesz a nawet jeśli, to kiedyś do niego nie wrócisz. Lepiej iść naprzód.
  • Odpowiedz
  • 0
@crisbenz właśnie jestem świadom, że jest młoda i sama chciałaby iść naprzód a nie martwić się w związku z jakimś typem który ma problemy z uzależnieniem.

Ciężko jednak zmienić mi te myślenie w głowie po tak długim związku. Jej rodzina była praktycznie już moją rodziną i trudno przejść do trybu singla
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: niezależnie od tego, czy do siebie wrócicie, czy nie, to i tak dobrze się pozbyć długów. Jeśli dziewczyna zmieni zdanie, to przynajmniej będziesz miał o jeden problem mniej, dzięki czemu będziesz stabilniejszy finansowo.
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita staram się tak właśnie myśleć.
Ale głowa robi co innego. Wiesz po tak długim związku zawsze gdzieś z tyłu będę miał ten strach że ona zaraz kogoś znajdzie itd. Nie wiem jak to wyjaśnić o co mi chodzi nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@u.....r typowy magazyn. Natomiast bonusy za dane godziny są tak dobre że zdecydowałem się na te robotę. Wcześniej już tam robiłem
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Dobrze by było też odbyć jakąś terapię, bo dla hazardzistów moment wyjścia z długów jest wyzwalaczem powrotu do grania. Jak nie naprawisz głowy to zaraz możesz mieć dwa razy więcej długów
  • Odpowiedz