Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 53
@KwiatGromu: Biedni Rosjanie, defumanizowani zupełnie jak Żydzi przed wojną. Zaraz ich ich ten agresywny Zachod i rusofobiczna Polska zamkną w obozach śmierci i przerobią na mydło. Jedyna nadzieja, że JE Włodzimierz Putin ich ocali.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
skoro się na to złapałeś


@Szinako: Znowu robisz z siebie kretyna i jesteś dumny, że ludzi ci wierzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brawo, ale trzeba uczciwie przyznać, że masz już wyrobioną markę.
JPRW - >skoro się na to złapałeś

@Szinako: Znowu robisz z siebie kretyna i jesteś du...

źródło: db0

Pobierz
  • Odpowiedz
Chrystus był i jest po stronie dobra. Szatan stoi po stronie zła. Jak już zacząłeś zwrotami biblijnymi.


@Grooveer: To się pomódl do Jezuska o koniec wojny na Ukrainie i jeszcze, żeby nakarmił głodne dzieci w Afryce.
  • Odpowiedz
@JPRW: ja na reddicie za to dostałem perm bana, za pisanie "orki". Jak założyłem drugie konto też od razu perm ban zanim coś napisałem xD

odwołałem się, wskazałem nawet post admina gdzie mówi że nowe konto jest ok jeśli się nie powtarza "błędów" - nope, odrzucone

Swoją drogą powód bana to było "attacking marginalized and oppressed groups of people".
  • Odpowiedz
@Szinako: Może dlatego że "ostrze" tępej propagandy jaką serwujecie od lat jest tak tępe jak poczucie wasze "humoru". Ogólnie muszę przyznać że rdzenne ruskie mają bardzo podobne poczucie humoru do nas, ale jak widać najgorsze odpady lądują w tej robocie.
  • Odpowiedz
Ogólnie muszę przyznać że rdzenne ruskie mają bardzo podobne poczucie humoru do nas


@Mitur: Coś dużo wiesz o ruskim poczuciu humoru, lekko to podejrzane, wymieniłeś już onuce na skarpetki?
  • Odpowiedz
Chrystus był i jest po stronie dobra. Szatan stoi po stronie zła.


@Grooveer: sprawdź który ma więcej ofiar na swoim koncie.

No i szatan daje rolexy, a Jezus najwyżej białaczkę małym dzieciom
  • Odpowiedz