Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #ukraina

Najzabawniejszy fakt ostatnich 2 lat - dla ruskich propagandzistów każdy kto gęsta śliną pluje na ich zbrodniczy kraj jest Ukraińcem albo tzw. „Ukrofilem”.

Przekracza ich poziom intelektualny fakt, że w Polsce ruscy są znienawidzeni na niespotykaną skalę i z jakże słusznych powodów.
1. Rozbiory i wojny z okresu przed XXwiekiem. Rzeź ludności cywilnej przy byle okazji.
2. Mordy, grabieże i niszczenie okupowanych obszarów Polski w okresie przed odzyskaniem niepodległości
3. Atak bolszewikow zakończony rozwaleniem ich w pył ale jednak zbrodniczy
4. zdRADZIECKA współpraca z nazistami w celu wywołania IIWŚ
5. Wymordowanie Polskich elit
6. Wymordowanie żołnierzy AK walczących o faktycznie wolną Polskę pod koniec wojny
7. Mordy sądowe i blisko 5 dekad okupacji pod kolaborującyym rządem konfed… PZPR
8. Punkt główny. Wszystko powyższe prezentowane przez Ruskich polityków i media rządowe jako plan względem Polski - tu i teraz marzą o mordowaniu naszych obywateli.

I tyle. Nie ma żadnej ukrofilii, nie ma żadnej rusofobii. Obrzydzenie jakie budzą w Polakach ruskie zbrodnie (a przede wszystkim plany kolejnych) to wystarczający argument do pełnej pogardy dla tego upadającego zbioru państewek - zabawki psychopatycznych starców.
  • 10
  • Odpowiedz
@Anikosz_SCK: nie znam niestety historii tego #!$%@?łego "państwa" - czy ktoś może orientuje się w dwóch zdaniach skąd to #!$%@? się wywodzi i dlaczego jest tak jak jest?
  • Odpowiedz
@tomekpz tu problemem jest społeczeństwo, które ma wypchana głowę propaganda co daje legitymizacje tego co robią ruskie soldaty na wojnach. Też sprzeciwu nie budzi hodowanie małych soldatow od najmłodszych lat szkolnych w glubinkach, które gloryfikują poległych na wojnach - wpajanie takich wzorców co dziwne nie budzi wśród matek jakiegoś przeczucia, że ich mały syn skończy jako następny portret "bohatera" w szkole. #!$%@? są na maksa
  • Odpowiedz
@Anikosz_SCK Oo, moje ulubione, konto od miesiąca i aaaeeeaaa gejom sława! XD

Szoszon, ale tak bym nie się rozpędzał z tą "niespotykaną skalą" nienawiści do Rosjan.
Jeszcze ktoś z ciekawości to sprawdzi, a przecież te dane są łatwo dostępne, i okaże się, że ukraińcy od zawsze zajmowali pierwsze miejsce razem z nimi, i po co ci to potrzebne?

Co do tych punktów, warto pamiętać jakie siły brały w tym udział i tak
  • Odpowiedz
  • 2
@Kriegor: po pierwsze czy ja cokolwiek pisałem o Ukrainie czy „Sława” to jedyny twój argument?

Po drugie przeczytaj kilka razy ostatni punkt i zastanów się czy rozumiesz. Niemcy też nas mordowali ale dziś nie mordują. Szwedzi nas mordowali ale dziś nie mordują. Ruscy za to nie mają zahamowań żeby mówić o swoich planach mordowania Polaków.
  • Odpowiedz
@Anikosz_SCK: ja nie szanuję jednych i drugich. Rusek bo to Rusek a Ukrainiec to też Rusek przecież. Oraz przez ich zachowanie w Polsce. Zachowanie Ukraińców w Polsce to kierwa kosmos. Nawet polskie seby czasami takiego gnoju nie robią jak to coś ze wschodu..i jak im pomagać jak taka wdzięczność?
  • Odpowiedz