Wpis z mikrobloga

@ZygmuntJedyny: this. Totalna alienacja bo koledzy mieszkają 15km dalej w innej wiosce xD Jeszcze mi się rodzice trafili co nie pozwalali jeździć do nich rowerem bo strach i niebezpiecznie na głównych drogach
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny no zależy ile śniegu, mam jeden dom na Kaszubach na wsi, podobne doliny, jak spadnie pół metra śniegu to mieszkańcy nie mogą wyjechać nawet z działki :D wzywają koparkę od miejscowego. obyś miał tam łagodne :)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bugzer ja akurat mam porównanie do życia na wsi i dużym mieście. Dla mnie wygrywa wieś. Pamiętaj, że jeżeli ktoś jest odludkiem, to i w Warszawie będzie siedział zamknięty w czterech ścianach z komputerem przed nosem.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: niezłe zadupie, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak z dojazdami dzieci do przedszkoli/szkół? Bierzecie na klatę wożenie do 15/16 roku życia?
Takie zadupie (a przynajmniej działka poza dużym miastem, gdzie taniej), to super sprawa, ale pewne kwestie mnie zastanawiają.
Rozumiem dorastać w danych warunkach, ale świat zmienił się przez te 30 lat.

Jak to wygląda u Ciebie? Wady Ci nie przeszkadzają i je ignorujesz, czy ich
  • Odpowiedz
@hochland dzieci beda mialy zabawe, dopoki nie trzeba bedzie jechac 40 km zbiorkomem do szkoly, a dom najblizszego kolegi z ktorym mozna sie socjalizowac jest 25 km od nich. Kto dorastal na zadupiu ten w cyrku sie nie smieje
  • Odpowiedz