Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: Do normalnych zwolenników CPK nikt się nie czepia. Ale jak ktoś dopina narrację, że "CPK nie będzie, atomu nie będzie, portu w Świnoujściu i Intela też nie, ale za to będziemy się wszyscy uśmiechać" to sory, ale mi to obniża powagę postu.
  • Odpowiedz
  • 5
@Koziom ale gdzie tutaj są kłamstwa? CPK nie będzie, atomu nie będzie, portu nie będzie, Intela również nie będzie - będzie ciepła woda w kranie, tak jak za czasów świetności Tuska gdzie najlepiej inwestowało się w bilet na emigracje.

Wy jesteście zwykłymi trollami Platformy Obywatelskiej.
  • Odpowiedz
  • 1
@zapomnialemhaslo no i to są bardzo dobre argumenty bo prawdziwe, jedyne o co dbają partie neoliberalne należące do KO to o to by Niemcy mieli czystą dupę a Polska dalej mogła być kołchozem, gdyby ekonomia świata polegała na produkcji chipsów to w erze Tuska, Marczaka, Petru i Balcerowicza byśmy tylko ziemniaki obierali.

Ja jestem wręcz za Federalizacją unii, jestem skrajnym proeuropejczykiem, nie uważam się za patriotę, ale wasze zachowanie oceniam na kategoryczny
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: po 200 latach mieliśmy naprawdę wielkiego fuksa i możliwość spróbować zagrać o naszą państwowość. Jednak jeśli jest się słowiańskim narodem, bez elit, położonym między dwiema potęgami i nie wykorzystuje - mimo wszystko bardzo trudnej - szansy (ostatnie 30 lat) to nie ma zmiłuj. Niemcy nas wchłaniają i nie dziwię się im.

Ps. Pamiętacie test baterii na wypoku ze wczoraj? Głównie Chińczycy i Niemcy produkują baterię na świecie. To są potęgi.
  • Odpowiedz