Wpis z mikrobloga

  • 1
@d4wid Konfederacja od PiSu różni się znacznie ponieważ jedna z tych partii to zwykła konserwatywna eurogrupa a druga neofaszystowska organizacja która powinna zostać już dawno zdelegalizowana, ale co taki polityczny troll głosujący na Donalda Tuska może wiedzieć, ty masz tam zakodowane jakieś #!$%@? o Kaczyńskim i powtarzasz wiecznie propagandę Platformy Obywatelskiej, skończ się kompromitować silniaczku.

Ale wykop po wyborach zszedł na psy że takie wysrywy partyjnych marionetek KO są plusowane, absolutnie
  • Odpowiedz
@d4wid Konfederacja od PiSu różni się znacznie ponieważ jedna z tych partii to zwykła konserwatywna eurogrupa a druga neofaszystowska organizacja która powinna zostać już dawno zdelegalizowana, ale co taki polityczny troll głosujący na Donalda Tuska może wiedzieć, ty masz tam zakodowane jakieś #!$%@? o Kaczyńskim i powtarzasz wiecznie propagandę Platformy Obywatelskiej, skończ się kompromitować silniaczku.


Ale wykop po wyborach zszedł na psy że takie wysrywy partyjnych marionetek KO są plusowane, absolutnie
  • Odpowiedz
@Njal neofaszystowska organizacja xD wyłącz te filmy z żółtymi napisami

Wyborca lewicy? Po źle, PiS zły, konfa zła, kurde nie sądziłem że damski bokser, Żukowska, ministra równości ale tylko jeśli chodzi o przywileje kobiet jest lepszym wyborem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid już ci pisałem Morales, idź wyliż dupsko Tuskowi i zabierz ze sobą propagatora ssania kul każdemu Platformersowi @Kryspin013 który udaje anty Konfiarza a tak naprawdę skleił by pione z ruchem narodowym tylko że tam nie przyjmują takich cienkich soyboyów
  • Odpowiedz
  • 1
@alexturner jak pisze o partii faszystowskiej w Polsce to chyba oczywiste że mam na myśli Konfederacje, żadnej innej nie ma, chyba że Kamratów wliczamy jako osobny byt - ja jednak po kontakcie ich z Braunistami wolę myśleć jak o "dodatkowej kolumnie".
  • Odpowiedz
  • 0
@alexturner synku, Razem jest bardziej konserwatywne niż losowa socjaldemokratyczna partia na zachodzie a ty mówisz że to komunizm XDDDDD co umarłem przed monitorem

Chociaż w sumie jak się ma wschodnie standardy prosto z Rosji to tak jest, co poradzisz, nie od dzisiaj wiadomo że Polakowi bliżej do Jakucka niż do Europy co udowadniacie praktycznie od 30 lat co 4 lata.
Njal - @alexturner synku, Razem jest bardziej konserwatywne niż losowa socjaldemokrat...

źródło: temp_file889718696217760632

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@alexturner o, koszulka z Karłem, również taką mam - bardzo fajna, z dobrego materiału.

Jak chciałeś mnie "zaorać" to średnio ci idzie, nie od dzisiaj wiadomo że Marx to jeden z najwybitniejszych myślicieli jaki wydał ten świat, czytałem Kapitał 3 razy.

Natomiast zdjęcie numer 1 okrąża internet milionowy raz i ciągle nie wiadomo jaki był kontekst.
  • Odpowiedz
  • 0
@alexturner Jestem odklejony jak Braunisci bo czytam książki filozoficzne oraz głosuje na europejskich socjaldemokratów? :D

Doktor Dudek mówił kiedyś że rozmowa z klasą robotniczą bywa ciężka ale żeby przypominała dyskusje chłopa XVIII wieku z kosmitą Marvela to pierwsze słyszę.
  • Odpowiedz