Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki, zapytam się wprost i serio, bo staję przed wyborem kupna nowego smartfona. Mam trochę zaoszczędzonych pieniędzy (ale też bez przesady) i w tym momencie nie liczy się dla mnie model, ale oprogramowanie. I pytam się serio, który polecicie: #android czy #windowsphone - zawsze miałem androida, różnie z nim było, z Windowsem kafelkowanym miałem do czynienia tylko na Win8. Serio - co polecacie i może jaki model telefonu razem z nim? Będę bardzo wdzięczny!

Pytam też: #bojowkawindowsphone i #bojowkaandroid

#pytanie #smartfon
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmicolo:

Ale nie każdy chce dać za telefon 2 tysiaki, tylko po to żeby dzwonić, pisać, pejsbuk i intenet. WP wystarcza z nawiązką i działa mega płynnie nawet na lowendzie (Lumia 520/620).
  • Odpowiedz
@KaloryfeR: dziala poki piszesz smsy, na lowendzie nie pograsz a co bedzie chodzic plynnie bedzie i tak chodzic wolno. Nexus 5 z 1300 na alledrogo kosztuje i daje rade nawet przy wymagajacych sprawach. Ide w kime.
  • Odpowiedz
@kmicolo: Proszę Cię, jesteś idealnym przykładem nurtu - nie znam się to się wypowiem - gdzieś tam kiedyś trzymałeś telefon kumpla, ze starym systemem a zachowujesz się tak, jakbyś spędził z nim pół życia. Kto tu jest prosty i kto jest cebulą.
  • Odpowiedz
@kmicolo:

To na serio nie ma sensu dyskutować bo widocznie nie miałeś żadnej lumii z WP8 w ręce. L520 z 512 ramu łyka gierki które andruty z tymi samymi bebechami mogą zapomnieć
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: co za dyskusja. Zupełnie jak 'po co mi wyższa matematyka, mnożenie dzielenie starczy' 'no K---a stary, ale jak ty most zbudujesz bez logarytmow?' 'nie potrzebuję mostów' - tyle w temacie:p
  • Odpowiedz