Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki, zapytam się wprost i serio, bo staję przed wyborem kupna nowego smartfona. Mam trochę zaoszczędzonych pieniędzy (ale też bez przesady) i w tym momencie nie liczy się dla mnie model, ale oprogramowanie. I pytam się serio, który polecicie: #android czy #windowsphone - zawsze miałem androida, różnie z nim było, z Windowsem kafelkowanym miałem do czynienia tylko na Win8. Serio - co polecacie i może jaki model telefonu razem z nim? Będę bardzo wdzięczny!

Pytam też: #bojowkawindowsphone i #bojowkaandroid

#pytanie #smartfon
  • 71
  • Odpowiedz
@BPapa: Wszystko od lumi 520 wzwyz wygoda i plynnoscia uzywania kasuje androida :) I na WP nie brakuje aplikacji. Jak masz wiecej kasy to 920 lumia ideał.
  • Odpowiedz
@BPapa: idź do sklepu i pobaw się windowsem na telefonie przez jakiś czas, ja się przesiadłem na lumie 920 z androidów i nie żałuję ani trochę; nie bawiłem się w żadne modowanie ani nic - sam system jest dużo szybszy i nic się nie wiesza a aplikacji nie brakuje już w tej chwili
  • Odpowiedz
@BPapa: jak masz ograniczony budżet to bierz windowsphone, to bardzo dobry system i świetne telefony. Jak chcesz wydać więcej to android ci się nigdy nie zawiesi i będziesz bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Totalnie nie. Mam może 4 aplikacje, których używam cały czas i po prostu są mi niezbędne do pracy na bieżąco. Przede wszystkim - Internet. To jest podstawa, więc aparat może być gorszej jakości, ale też nie 2 mpix ;)

@krisip dzięki za podpowiedź :)

@tr00ci0 pewnie tak zrobię :) Choć nie ukrywam, że kusi mnie, by kupić ten telefon "jak najszybciej", ale akurat w tym wypadku pośpiech
  • Odpowiedz
@BPapa: jeżeli wcześniej nie miałeś nic na windowsie i weźmiesz 920 do ręki to się mocno zaskoczysz, ja do tej jestem pod wrażeniem jak wszystko zajebiście płynnie chodzi w porównaniu do androida
  • Odpowiedz