Wpis z mikrobloga

@dobry23: samochody kombi xDDDDD
Zawsze mi się to kojarzyło z dziadami, których nie było stać na normalny egzemplarz, ale z racji tego, że chcieli się pokazać to znajdywali najtańszy egzemplarz na rynku, oczywiście w kombiaczu jakby mieli wozić tulipany, czy kartofle na targ xD
  • Odpowiedz
@LezliNilsen nowego Passata i superba robią tylko w kombi więc chyba jednak ktoś kupuje. Na dłuższe trasy z rodziną kombi najlepsze. Dobrym kompromisem jest liftback jak skoda superb (nie ta najnowsza generacja) czy octavia. Arteon też jest lifbackiem. Bagażnik nie tak ustawny jak w kombi, ale otwór załadunkowy duży i nie trzeba się #!$%@? przy wkładaniu wózków.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Lepsze pytanie czy byłeś ostatnio u okulisty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czyżbyś był pierwszy zaobserwowanym przypadkiem psychofana suv czy tylko trollujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod suv to przerośnięty hatchback, te nieprzerośnięte to nazywają crossoverami (no mordo wsadź dłuższe sprężyny do Sandero, walniemy plastiki na błotniki i mamy terenufke eleganckom) za to mają mniej miejsca w środku od typowego hatcha bo wszystkie blachy i wzmocnienia muszą być grubsze. Kombi zawsze będzie lepsze, niezależnie od zastosowania, ekonomii, ergonomii czy wyglądu, ludzie kupują suvy, bo dali sobie wmówić że jak siedzisz wyżej w ciężkim aucie to jesteś bezpieczniejszy.
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: CIebie już przerabiałem. Widzę, że fakty jakie ci przedstawiłem tak cię zszokowały, że teraz wpadłeś w denializm xD

Suv ma WIECEJ miejsca w środku i jest kombi na szczudłach, które finalnie wygląda lepiej niż karawan, choć gorzej się prawodzi, ale jest wygodniejsze w codziennej obsłudze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz