Wpis z mikrobloga

  • 72
@m4rio: lubię czasem też im napisać szczerą prawdę i też się oburzają, a to bez znaczenia xD

Matki się oburzają, że przedszkole dostaje subwencje 6 tys. na dziecko, ale dziecko ma tylko 12 spotkań ze specjalistami i ona chce to zgłosić do kuratorium i wszędzie gdzie się da, bo ona za 6 tys. dużo więcej może zdziałać. Będzie brać faktury i przedszkole będzie oddawać.

Tylko, że to tak nie działa, bo
  • Odpowiedz
@Mefedronka:

Inna z kolei będzie zgłaszać, bo pani zadaje prace domowe i ona musi w domu z dzieckiem robić xD


Jesli dziecko jest w klasie 1-3 lub jest na ocene w 4-8 to jak najbardziej moze zgłosić bo to łamanie prawa przez nauczyciela. Duzo tych miernot uwaza się za madrzejszych i dalej zadaje pomimo zmiany prawa.

bo na lekcji jej dziecko się nie wyrabia i oburzenie

Duzo nauczycieli prowadzi byle jak
  • Odpowiedz
@m4rio: jedna była mi zrobiła kiedyś aferę bo dalej te emote przytulająca na jej profilowe, która nazywała się "trzymaj się" i że czemu nie serduszko i że jak to w ogóle wygląda :)
  • Odpowiedz
@Mefedronka: Kiedyś niechcący dałem minus zamiast plusa i zostałem zawołany dlaczego niby go dałem. Najlepsze, że chłop faktycznie był oburzony xD
Skończyło się, że minus został, ale nie przez przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mefedronka: Weż pogadaj z jakąś nauczycielką wczesnoszkolną klas 1-3 w dużym mieście- takim ponad 100k mieszkańców i zapytaj się jak wygląda standardowa rodzinka dzieciaków, które uczy. Przeżyjesz szok jak dowiesz się, że większość dzieci wychowywane jest przez samotną matkę lub jakieś mieszane pary rozwodników.
Po drugie strasznie #!$%@? są rodzicie, roszczeniowi i za dużo się udzielają właśnie na fb i przy organizacjach głupot. Na przykład jak jest wigilia klasowa dzieciaków to
  • Odpowiedz