Wpis z mikrobloga

Wynajmuje pokój i chciałbym na swój koszt założyć moskitierę na jedno okno oraz ciemniejsze rolety na dwa (zwykłych rozmiarów, prostokątne) okna. I potrzebuje żeby ktoś mi polecił coś przyzwoitego i przede wszystkim taniego, gdyż nie wiem ile tu będę mieszkał.
Do tego pytanie czy takie coś się ciężko montuje? raczej jestem z tych osób co niewiele "domowych robótek" robiły w życiu. Nie wiem czy są uniwersalny systemy montażu moskitier i rolet czy jednak trzeba zwracać uwagę na coś więcej niż wymiary okna.
#remont #remontujzwykopem #mieszkanie
  • 5
  • Odpowiedz
@kerri: moskitiera to 10 pln w Castoramie, przykleja się rzep do ramy okna, a na to siatkę.

Co do rolety to zakładasz na okno, bez inwazyjny montaż, proste w obsłudze. Z instrukcją bez probli dasz radę złożyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: A jeżeli chodzi o te blokady po bokach, żeby roleta nie ruszała się od wiatru to to również jest proste w założeniu i też bezinwazyjny montaż?
  • Odpowiedz
@kerri: ja mam takie żyłki po bokach, i one są klipsami zaczepione o dół okna, zamawiałem jakieś najtańsze na allegro, działają bez problemu
  • Odpowiedz