Wpis z mikrobloga

@sh2dov: Gratki! Też chcę w tym roku. Depozyt juz praktycznie jest, jeszcze dozbieram na opaty dodatkowe. Hampshire wiec 350K najmniej za 3 sypialnie bez grzyba...
  • Odpowiedz
@sh2dov: No zobaczymy czy minus, jeszcze nie przesądzone, wszystko może się stać. Może i wyjdziesz lepiej niż na jakimś tracker.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czoso chata stala chwile na markecie, bo cena byla za wysoka. Obnizyli cene, 2x viewing. Dom wymaga remontu minimum to piec do wymiany, podlogi, odswiezyc. I mysle, ze to odstraszylo innych potencjalnych kupujacych.
  • Odpowiedz
@sh2dov: zawsze się możesz ubezpieczyć od tego, tak że nie stracisz kasy na prawników, bodajże za £50 masz takie ubezpieczenie,

Jest chyba jeszcze inna forma depozytu gdzie możesz she zabezpieczyć żeby sprzedający się nie wycofał z blachego powodu przed sprzedażą, tu popytaj brokera lub prawników.
  • Odpowiedz
@sh2dov: Uwierz mi miałem taką ochotę. Do tego fajny dom, blisko od poprzedniego wynajmowanego, wszystkich na dzielni znaliśmy, a tu takie jaja. Kasa w dupę tylko poszła za surveye i solicitorów.

Co nie zmienia faktu, że z obecnego jesteśmy bardzo zadowoleni tylko naszych sąsiadów nam brakuje, ale odwiedzamy ich często.
  • Odpowiedz