Wpis z mikrobloga

@waro: Nowy terminal lotniczy we Wrocku budowano 3 lata. Bezsensowny przekop Mierzei Wiślanej trwał 3 lata. Więc nie wiem skąd zdziwienie, że największy infrastrukturalny projekt, który bedzie obejmować cały kraj może potrwać +/- 10 lat.

Zejdźmy na ziemię, mniej propagandy, więcej realizmu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Więc nie wiem skąd zdziwienie, że największy infrastrukturalny projekt, który bedzie obejmować cały kraj może potrwać +/- 10 lat.


@SzejdiSlimSzejdi: pewnie stąd, że prawie wszystkie pozwolenia na budowę już są.
  • Odpowiedz
@waro: Prawie robi wielką różnicę

Każdy kto pamięta Ostrołękę i roztrwonione miliardy, czy "sukces" odbudowy stoczni, czyli słynną stępkę, która skończyła jako złom, podchodzi do pisowskich rewlacji w sprawie z CPK z dużym dystansem.

Ta ekipa za co się nie wzięła to #!$%@?*ła, trwoniąc miliardy na lewo i prawo. Dość przypomnieć stadninę w Janowie, czy ostatnie przewalenie/ kradzież 1.6mld zł w Orlenie. PR to jedno, rzeczywistość to drugie, a w przypadku
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@SzejdiSlimSzejdi: "mniej propagandy, więcej realizmu" a sam walisz ścianę jakiegoś partyjnego bełkotu, co?

Gdyby chciano, to CPK już by mogło ruszyć z robotami, bo tylko DL nie ma.
  • Odpowiedz
@waro: Przykro mi, nieudacznictwo i złodziejstwo pisu to fakt, a nie partyjny bełkot.

Gdyby chciano to pewnie też można by już uruchomić fabrykę Izery, a kanałem przez Mierzeję Wiślaną pływałby transport, a nie łódki rekreacyjne, prawda? Gówno prawda. To nie jest kwestia tego czy chcesz czy nie, tylko pisowskiego dziadostwa, ubieranego w PR-owy bełkot, który w zderzeniu z rzeczywistością wygląda jak przykłady, które przytaczam w swoich postach.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@SzejdiSlimSzejdi: przekop mierzei, Ostrołęka i Izera wręcz jak litania jest odśpiewywana przez silniczków za każdym razem przy temacie CPK.

Nie udawaj tylko, że nie interesuje cię propaganda, bo coś takiego teraz robisz. To zwykły bełkot.
  • Odpowiedz
@waro: A ja do tego dodaję stadninę w Janowie, sprzedaż Lotosu i najnowocześniejszej rafinerii za ułamek wartości, kradzież 1.6mld złotych z Orlenu, pół miliarda podatnika które Gliński przeznaczył na fundację Czartoryskich, które trafiły do Liechtensteinu, nieumiejętność załatwienia sprawy z Czechami za Taurów i setki milionów zł kar itd. itd.

To są wszystko fakty panie kolego i wzór tego jak funkcjonował przez te lata pis i kadry, które zarządzały państwem. Nie wiem
  • Odpowiedz