Wpis z mikrobloga

Jaki perfum polecacie na własne wesele? Myślałem nad Loewe Esencia który podobno jest klonem Aventusa który z kolei nie wiem nawet jak pachnie więc najpierw bym musiał znaleźć kogoś kto mi odleje, ale słyszałem już nie raz o tym zapachu także to moja pierwsza myśl. Nie jestem jakimś specem, z zapachów które mam i lubię to na pewno dolce gabbana the one, terre dhermes, tom ford black orchid.

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
z zapachów które mam i lubię


@rocky_b: I po cholerę szukać czegoś specjalnie na ślub, dzień jak każdy inny. Umyj tylko #!$%@?, aby podczas "poprawiania sukni" w łazience nie capił i styka, po #!$%@? tu coś jeszcze kombinować?
  • Odpowiedz
@rocky_b: Weź to co lubisz i w czym czujesz się komfortowo i nie daj sie namówić na żadne niszowe smrody typu Reflection tylko dlatego że niby pasują do formalnych okazji.
Ja na swoim ślubie miałem świeże cytruski o atomowych parametrach czyli Supernove od Dua (klon Roja Elysium) i nie wyobrażam mieć nic bardziej cięższego (doceniłem szczególnie na sali podczas tańców i zabaw gdzie się o mało nie zagotowałem) ale to
  • Odpowiedz