Wpis z mikrobloga

Ślubuję z dniem dzisiejszym robić ślepe winkle, odkręcać manete jak #!$%@?, nie szanować innych uczestników ruchu, założyć fake akrapa bez dbkillera by jeszcze większą liczba osób nas nie szanowała ( ͡º ͜ʖ͡º)

@WolvvloW sam nie wierze w to co się dzie o godzinie 8:00 wydarzyło ()


#motocykle
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW stres w #!$%@?, ale egzaminator zajebisty xD plac 100% przy 1 próbach, miasto w sumie bez błędów, ale bym nie zdał bo przejeżdżałem przez tory (chyba tramwajowe) i pierw się obejrzałem, potem zawracam, znowu jadę przez nie (minęly z 3 min) i złapałem laga mózgu i w ostatniej chwili wyhamowałem przed nimi i się rozejrzałem. Powiedział że jakby nie moja reakcja to bym oblał xD na razie siedzę w robocie, emocje
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW a długa historia. No mogłem to zrobić w marcu. Temat jest taki, że kawa stoi od jesieni u ziomka w garażu i poszła na serwis do jego (mojego już też) ziomka mechanika. A, że myślę sobie mam czas to czekałem do kwietnia, gość #!$%@? terminami, mówił żeby się odzywać po świętach. Później nie było pogody albo żona kumpla na 2 zmianie więc nie miał jak podjechać na moto, zaprowadził w piątek.
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW jakiego remontu? To prawie nowa sztuka (serio). Mechanik mówił, że pracuje ładnie i by nie ruszał, ale jak myślisz o er-5 to musisz wiedzieć, że ma silnika ma wadę konstrukcyjna i trzeba pilnować zaworów, ja to robię profilaktycznie bo chce mieć pewny sprzęt na sezon. O oponach to wiedziałem jak kupowałem, a napęd myślę że połowę sezonu ny wytrzymal, może cały sezon, ale ja lubię mieć wszystko na tip top więc
  • Odpowiedz
  • 0
@MrDracek ano bez ( ͡° ʖ̯ ͡°) to moto na sezon, max dwa. Docelowo chce kupić er-6nf albo mt-07. Na ABS mi jednak zależało, ale fundusze. Dlatego chociaż kapcie muszę mieć świeże no i na pewno będę uważał bo raz, że pierwszy sezon na czymś większym niż 125, a dwa ten brak ABS trochę siada na psyche.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ogólnie przez 3 lata jady na nakedzie tylko 2-3 razy mi się ABS włączył na Hondzie, wydaje mi się że selektywna kontrola trakcji więcej razy mi się odpalała: raz odkręcając manetkę na prostej, raz jak lekko odkręciłem manetkę przy zmianie pasa po deszczu i mi tył nieco uciekł (trochę jakby w tańcu pośladem zrobić krok w bok).
  • Odpowiedz