Wpis z mikrobloga

jakie macie rozmiary macbook air? Waham sie pomiedzy m3 13,6 i 15. W sumie bede uzywal przez jakis czas tego jako jedynego i glownego komputera bez opcji podlaczenia do monitora. Nie podrozuje, ale czesto pracuje w lozku i zastnawiam sie czy 15 nie bedzie zbytnio kobyla. Co sadzicie? #apple #macbook #macbookair
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bandera: Korzystam z Air 13 ale mam też 16 calowego Pro - wydajność oczywiście mniejsza ale jeżeli mówisz że często pracujesz w łóżku to bierz 13 - o wiele bardziej wolę go właśnie w takim użytku.
  • Odpowiedz
@bandera: mam 14 i dla mnie jest to idealny rozmiar, nie za mały zeby spokojnie przy biurku popracowac a nie za duzy zeby tez porobić coś na wyjeździe, w domu to i tak zawsze podpinam do monitorów i klapa jest zamknieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bandera: mialem MBP 15 (wcześniej zawsze 13”) i był fajny, lekki oraz mieścił się do plecaków/toreb dedykowanych 13” laptopom. Zaraz po wyjściu M1 przesiadłem się jednak na Aira 13. Jakoś tak bardziej poręczny jest dla mnie ten rozmiar. Jak nie nosisz codziennie lapka to myślę, że Air 15” będzie lepszym wyborem.
  • Odpowiedz