Wpis z mikrobloga

Przeczytałem tag w nadziei na rzeczowe opinie o smaku tych Doze.
W zamian dostałem całą masę teorii spiskowych o Buddzie i mafii, o jakiś rzekomych słupach i energii odnawialnej.
Gorzej niż na jakimś szurskim forum o leczeniu piramidkami mocy.
Jesteście nienormalni.

A najzabawniejsze są typy, które nie mogą przeboleć, że ktoś zarabia, zarabia na swojej pasji, a ludzie kupujący napój wyzywani są od frajerów, bo chcą wesprzeć twórcę, którego lubią. xD
To tak jakby nazywać frajerami ludzi, którzy kupują płyty artysty za 50zł, a przecież na Spotify mają darmową muzykę, lub kupują oryginalne koszulki zespołu za 150zł, a na Allegro mają Fruit of the Loom za 30zł

#polska w pigułce
#budda #wykop #doze #polskiyoutube #youtube
mango2018 - Przeczytałem tag w nadziei na rzeczowe opinie o smaku tych Doze.
W zamian...

źródło: 8818342c11afa89cd376fa47e3954e51adccb191c0703d5416bb0d84b02755f2

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@Iskaryota:
Budda raczej randomem nie jest, jego kanał ma już prawie 5 lat z wielkimi zasięgami.
Dana B nie znam.
Budda przypomina mi styl "amerykańskiego rapera"
Filmu nie oglądałem.

a nawet jeśli prawda wyjdzie na jaw


Prawda?
Ale co jest tą prawdą?
Że za Buddą stoją jacyś bliżej niezidentyfikowani ludzie, mafia, kosmici?

Ja jestem przekonany, że mając takie zasięgi i oglądalność od tak długiego czasu 2-3 lata, to bez problemu był
  • Odpowiedz
@mango2018: No i na czym ten kanał budował? Skąd pochodziły te fury? Kto je finansował i z jakich źródeł? Jak zaczniesz ciągnąć za te nitki to sprawa wydaje się nie mieć ładu i składu, a ostatecznie efekt jest taki, że typ jest na ustach wszystkich małolatów, mało kogo już interesuje backstory bo przecież jest już DUŻY I ZNANY NA YT. Głupie sprzężenie zwrotne fejmu. Niestety co raz częściej widzę, że ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota: No o ile dobrze pamiętam, to z początku sponsorował go ten stary typ od złomu, co odbierał z nim Roysa. Wszystkie fury były jego, a nie Buddy.
Dopiero po rozstaniu Budda kupił chyba pierwsze Lambo, a wtedy już miał gigantyczne wyświetlenia i zasięgi.
  • Odpowiedz