Wpis z mikrobloga

@jazdaniebieski2023: ja powiem inaczej - jeśli nie masz jakiś większych problemów z różnymi pokarmami, to ściągnij dowolną apkę do liczenia kcal, wpis swoje dane, cel i zobacz co wypluje. Trzymaj się tej kaloryki śledząc efekty na wadze, jeśli po 2-3 tygodniach nie będziesz chudł, to stopniowo obcinaj kcal (np 150-200) itd. Analogicznie, jeśli będziesz chudł za szybko, to delikatnie podbij ilość zjadanego jedzenia. Po prostu nigdy nie wiesz, na ile
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023 no to sobie odpowiedź co chcesz i jak.bardzo jesteś zdeterminowany.
Możesz sam ogarnąć temat, jak pisze kolega @pp93 . Ściągnąć apke typu fitatu i działać tak.jak napisal kolega + wziąć plan typu fbw sakera i jechać z tematem.
Możesz również sobie ogarnąć trenera. W tym drugim wypadku na pewno będzie nieco szybciej i nieco łatwiej pod względem czasowym i głowy, bo będziesz działał dużo bardziej automatycznie i unikniesz błędu
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: jeśli nigdy nie byłeś na siłowni, to “poprawić trochę ręce, barki i klatkę” to będzie dla Ciebie 2 lata treningów całego ciała 3-4x w tygodniu z jednoczesnym trzymaniem diety masując i redukując na zmianę.
Nie piszę tego żeby Cię zniechęcić - wręcz przeciwnie, chcę uświadomić, że praca nad sylwetką to długotrwały proces i nie ma co się zrażać nie widząc rezultatów po kilku miesiącach
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: jak koks to potrzebujesz kilku lat i do tego będąc na sterydach (sylwetki o których ktoś nie będący w temacie powie „coś tam ćwiczy”, to często 5-10 lat treningów)
Wiele osób ma problem z nierealnymi oczekiwaniami wykreowanymi przez sociale. W rzeczywistości budowanie mięśni to dla większości mozolny proces.
Dużo zależy oczywiście od predyspozycji i wieku, natomiast jeśli nie jestes dobrze zbudowany naturalnie, to nastaw się na długa drogę.
Ja
  • Odpowiedz