Wpis z mikrobloga

@RitmoXL stary ramol, mimo że nie potrzebuję, poznałem dziś 3 dziewczyny. Jedna w sklepie z lodami, jedna na parkingu, jedna na spacerze. Zwykła sympatyczna rozmowa, każda z nich z wyglądu przyzwoicie powyżej średniej, wiek poniżej 30. Nie byłoby problemu z wyciągnięciem od nich numeru telefonu albo ustawieniem się na kawę.

Marnujesz czas na tych appkach. Sporo dziewczyn ostatnio narzeka, że nikt od nich nie podbija na żywo, wszyscy sztywni jakby kolek w
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@kosmita Ja mam wrażenie że podbijanie na żywo to właśnie jest bycie creepem ale ja tutaj to tak bardzo heheszki bardziej wiesz. Nie ma sensu dorabiać ideologii. Mnie akurat relacje międzyludzkie interesują po prostu mniej. Poznawanie ludzi podobnie. Na początku jest fajnej a potem różnie. Zależy jak trafisz. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
podbijanie na żywo to właśnie jest bycie creepem


@RitmoXL: bo przyzwyczaiłeś się do gadek z appek, jakiś creepowych "otwarć" i innych debilizmów. Zwykła rozmowa. Bez komplementowania, spermienia, nachalenia. Coś co mówisz prowokując do odpowiedzi i uśmiechu. Laska pomyliła smaki lodów - mówię "wiosna, nie szkodzi". Uśmiechnęła się i odpowiedziała coś, "że no właśnie taka jakaś rozkojarzona jest". Za moment pomyliła też ilość kulek, więc mówię "może się zakochałaś i myślisz o
  • Odpowiedz
@RitmoXL @kosmita ja #!$%@? tacy najgorsi cos wtracaja, zaczepiaja, nikogo to nie obchodzi xD Dam sobie reke uciac ze zadnego numeru bys nie dostal a laski w glowie prosily zebys juz skonczyl i sobie poszedl. No chyba ze jestes chadem ale wtedy Twoja rada tym bardziej gowno warta
  • Odpowiedz
@RitmoXL: po to obserwujesz czyjeś reakcje. Jak komuś nie odpowiada twoje zagadywanie - "żegnam" i idziesz dalej. To się widzi.
Najwidoczniej masz jakąś niechęć do ludzi i każda interakcja to dla ciebie creep albo uciążliwość. Na to się nic nie poradzi - takie masz podejście do ludzi i nikt nie będzie ci tego zmieniał.
  • Odpowiedz
  • 33
@kosmita: Ależ oczywiście, masz totalną rację. Ja nie lubię już ludzi. Bo widzisz większość jest tak jak ty, kompletnie pozbawiona empatii i nawet jak ktoś nie chce "ich mądrości" to wala drugiej stronie coachowe gadki, które w mojej ocenie nijak mają się do rzeczywistości.

Bo widzisz relację między ludzkie, kwestie podrywu to mają tyle zmiennych i elementów na które nie mamy wpływu, że ciężko jest ocenić właściwie sytuację drugiej strony. A
  • Odpowiedz
ja #!$%@? tacy najgorsi cos wtracaja, zaczepiaja


@Pasterz30: masz jakąś niechęć do ludzi. Napiszę to jeszcze raz: jak startujesz z rozmową to cały czas obserwujesz. Jeśli trafisz na laskę, która ma cię w dupie i nie ma ochoty rozmawiać - rezygnujesz.

No chyba ze jestes chadem


@Pasterz30: podobno "geriatrycznym" - tak twierdzą wykopki.

Generalnie uważam, że warto nawiązywać kontakty z ludźmi. Różnymi. W miarę sympatyczne. Tak wychowuję swojego syna, on
  • Odpowiedz
@kosmita: Chłop zainstalował tindera, stwierdził, że to nie dla niego i dostał ścianę tekstu z poradami i przechwałkami. Takie coś jest elementarnym brakiem szacunku i jedną z najprostszych dróg do robienia sobie nieprzychylnych ludzi. Z resztą widać po reakcji.
Bo z tego bycia "otwartym" bije narcyzmem jak #!$%@?.
  • Odpowiedz