Wpis z mikrobloga

Może to niepopularna opinia, ale ja to nawet jestem za tym żeby chłopaki z Ukrainy wyjechali do tych Niemiec. Moja dziewczyna jest Ukrainką, mam wielu znajomych Ukraińców, wielu z nich spotykam w pracy i życzę im jak najlepiej. Polacy i tak tylko udają życzliwość, jedno mówią a drugie myślą, wystarczy kogoś lekko podpuścić a jest w stanie wyrecytować cały stek bzdur i ruskiej propagandy na temat Ukraińców.
Także ja mam nadzieję że to się rozkręci bo to same plusy dla nich i dla nas . Po pierwsze dużo potanieją mieszkania, ceny spadną i problem będą mieli tylko ci nieudacznicy którzy swój plan na życie oparli na wynajmowaniu jakiegoś kurnika w zawyżonej cenie. Po drugie zwolni się ogromna ilość miejsc pracy którą ktoś będzie musiał dalej robić. Wtedy wykopki które narzekają na minimalną że jest za wysoka dopiero zobaczą na ile rynek wycenia niektóre zawody. Hindus tak łatwo Ukraińca nie zastąpi, murzyni i chłopaki z bliskiego wschodu też do pracy raczej nie pójdą bo będą siedzieć na utrzymaniu polek i zasiłków. Dlatego ja osobiście całym sercem jestem za pomysłem pana Kosiniaka. Może się mylę, ale to niech mi ktoś wytłumaczy co jest złego dla normalnego człowieka w tej sytuacji??

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojna #wojsko #ukraina ##!$%@? #polityka #gospodarka #inflacja
MiniKierownik - Może to niepopularna opinia, ale ja to nawet jestem za tym żeby chłop...

źródło: temp_file6426777786646549795

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@MiniKierownik: Może to niepopularna opinia, ale moim zdaniem antyukraińcy to skończeni idioci. Gdy ich pytam czy znają jakiś ukraińców to oczywiście są tylko anegdoty na jedno kopyto, że są leniwi w pracy czy coś. Konkretów zero, ZAWSZE
  • Odpowiedz
  • 1
@painis_uranus dlatego właśnie pytam o co chodzi? Jak z kimś rozmawiam to większość osób uważa Ukraińców za kogoś gorszego, głupszego itp. mimo że to tacy sami ludzie jak wszyscy. Taki pogląd reprezentują nawet osoby które powinny mieć coś w głowie jak #programista15k , a okazuje się że większość z tych ludzi z IT to zwykłe ograniczone wsioki. Mało tego, duża część z tych którzy przyjechali to wartościowi ludzie, dużo bardziej ogarnięci niż
  • Odpowiedz
  • 0
@TooFast typie, piszę z telefonu z autouzupełnianiem na forum ze śmiesznymi obrazkami dla debili. Obcokrajowca raczej poznałbyś po składni, która u mnie jest na wyższym poziomie niż u ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Misticmac przecież wy Polacy niczym się od nich nie różnicie, nawet genetycznie ( ͡º ͜ʖ͡º) jesteście jeszcze gorsi bo pomieszani w czworakach z plebsem z prawie całej Europy. Creme de La creme dziadostwa. Jesteście mało inteligentni, roszczeniowi, nie potraficie przewidywać tylko kierujecie się emocjami a w razie wytknięcia błędów nazywacie ludzi widlarzami albo jak mnie "żydkiem" itp
  • Odpowiedz