Wpis z mikrobloga

#bukmacherka Jakies typy na dzisiaj? Z pilki chyba dzisiaj niewiele, ja nie widze nic interesujacego. Chyba ze moze ktos sie specjalizuje w underach/overach, btsach i innych cudach to moze cos podrzuci? Albo jakis tenis na dzis? Bo nie ma co grac i smutno jakos .
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: trochę sie tam znam :) Po kursach zbyt ryzykowne , wiele ciekawych min w MLB wiedziałem by wiedzieć , że niskich kursów sie nie opłaca lub że można zawału dostać :p Z ciawkych typów jeszcze Miami , Atalnta i LA Angels

Jak Cie interesuje to na MLB.com jest mecz za darmo do ogladania codziennie , wsytarczy sie zarejestrowac - dzisiaj Kansas/Detroit
  • Odpowiedz
Jak Cie interesuje to na MLB.com jest mecz za darmo do ogladania codziennie , wsytarczy sie zarejestrowac - dzisiaj Kansas/Detroit


@Jegorow88: (#) Tylko NHL :D

A tak na serio, jakbyś ogarniał jakieś typy (nie tylko dzisiaj), to wrzucaj pod tag #ogracbuka - pewnie ktoś skorzysta ;)
  • Odpowiedz
@Bit__: ok.

Baseball nie jest do oglądania typowym sportem - podobnie jak futbol amerykański czy krykiet , ale jak do gry to zupełnie dwa różne światy.

A na NHL jest transmisja jakas czy trzeba wykupywać opcję na ich stornię na sezon/miesiąc czy na ile tam możńa ?
  • Odpowiedz
@Jegorow88: (#) Czasem na NHL.com jest darmowy mecz do obejrzenia (ostatnio był jakoś tydzień temu). Generalnie to trzeba wykupić abo.

Ja oglądam na bet365 (małe okienko, ale mam podgląd na inne mecze/mogę grać live), ewentualnie jak jest mało meczy, to streamy w necie jakieś.
  • Odpowiedz