Wpis z mikrobloga

Prawilnych rozkminek penisa ciąg dalszy. Masa zły bo #!$%@?ł z dupy wielu normalnych chłopaków i zabrał dzieciom ojców XD Owszem, arcykura to śmieć bez zasad ale litowanie się nad pruszkowskimi i stawianie ich w roli ofiar to plucie w twarz prawdziwym ofiarom gangsterów z lat 90
#famemma
Rainmaker97 - Prawilnych rozkminek penisa ciąg dalszy. Masa zły bo #!$%@?ł z dupy wie...

źródło: IMG_2384

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Normalni ojcowie,którzy gwałcili i rabowali nie mogli wychowywać swoich dzieci, bo zostali obciążeni przez innego rabusia i gwałciciela. SKANDAL.

Jak się czyta takiego penisa to człowiek zastanawia się nad zasadnością eugeniki.
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Instytucja świadka koronnego to jedna z lepszych, która powstała i skutecznie obnażyła brak zasad gangsterów. Ja osobiście szanuje bardziej koronnych niż śmiesznych bandziorków.

  • Odpowiedz
@Dzieckolndygo: te zasady to wymyśla góra jako BHP dla młodych aby Ci się bali i go przestrzegali a sami jak lecieli na dołek to pierwsi krzyczeli korona. Wiele przykładów jest jakby ten z Shark. Sam świadek koronny jest na pewno opcją korzystną dla wymiaru sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@Rainmaker97 Policja zabiera bezprawnie ojców dzieciom a nikt nic #!$%@? nie mówi, nikt z tym nic nie robi, ciekawe. Co teraz konfiory? Teraz też zatańczylibyście taniec z policjantem na tiktok na na na tik toku? Każdy niewinny i pomówiony dobry chłopak to jeden dodatkowy taniec, miło wam jak z każdej tragedii dziecka robiony jest content?
  • Odpowiedz