Wpis z mikrobloga

#ukraina Polecam wszystkim bardzo serdecznie grupę na fejsbuku o nazwie: STOP POMOCY UKRAINCOM. Co tam się odjaniepawla to jest po prostu szok:D Jest np. jakiś Czech co wrzuca zdjęcia z flagą armii czerwonej, a wszyscy się tam do tego spuszczają. Właściwie każdego dnia latają jakieś fejki, a weź coś tym Grażynom powiedz, to zaraz, że Banderowiec! i Won na Ukrainę. Napisałem np. to dramat co się stało z tą naszą ojczyzną. Byłem ostatnio w galerii w kolejce do WC i przychodzą Ukraińcy i mówią, że mam ich przepuścić, bo są z Ukrainy. Babka na to: że ona by ich nie przepuściła. A ja, że przyszli z policją i musiałem im ustąpić. Babka się zbulwersowała i napisała: to policja już się wtrąca do kibla, i że powinniśmy się postawić. Oczywiście zdjęcie z ambasadorem ukraińskim (Janem Pawłem) też robi fantastyczną robotę i nawet niektórzy się #!$%@?ą i piszą :"to są właśnie banderowcy" ;DDD
  • 4
  • Odpowiedz
@StanMarsh93: fejki nie fejki, moja matka będąc w przychodni jakoś przy początku tego cyrku była świadkiem jak się #!$%@?ła ukrainka przed wszystkimi a na uwagę że jest kolejka powiedziała że ona jest u nas gościem w kraju i ma pierwszeństwo. Więc czasami jestem w stanie uwierzyć w niektóre sytuacje, no może nie że policja przyszła ale że się #!$%@? bez kolejki to już tak i że tak mówili.
  • Odpowiedz
@xxxmen: No słuchaj, bardzo możliwe. W każdym kraju masz #!$%@? ludzi. Do mojej mamy ostatnio na parkingu wypruł się typek, bo niby postawiła na miejscu Zbyszka. Miejsca są za szlabanem i każdy może parkować gdzie się komu podoba, ale debil powiedział, że to miejsce Zbyszka i #!$%@?. Kłóć się... Każdy może opowiedzieć dziesiątki #!$%@? zdarzeń ze swoimi rodakami i tak samo z innymi. Tylko tam wierzą w takie już absurdalne wydarzenia.
  • Odpowiedz