Wpis z mikrobloga

@PakaBaka: niech klocuch zrobi plebiscyt na najlepsze murzyny w reklamach ¯\(ツ)/¯
Ja mam swój typ - tak tak, wykopki się zesrają, że biały kukold, jak mu mokebe babę posuwa xD

Kotouak - @PakaBaka: niech klocuch zrobi plebiscyt na najlepsze murzyny w reklamach ¯...
  • Odpowiedz
Ogólnopolskie liczenie murzynów, Instytut Urojeń Wykopkowych


@NapalInTheMorning: to dane GUSu z ostatniego rocznika dotyczącego struktury zatrudnienia - sekcja marketing gdzieś w połowie dokumentu

Ale oczywiście łatwiej napisać komentarz niż cokolwiek sprawdzić xD

Inb4 EJ DAWAJ LINKA JESTEM LENIWYM WIEPRZEM I NIE UMIEM KLIKAC xD
  • Odpowiedz
@PakaBaka skąd te dane że to 0,01 obywateli Polski? Z dupy jak rozumiem bo zakładając że w Polsce żyje 36,2 miliona ludzi to by oznaczało że osób czarnoskórych jest u nas 3862. A tyle to mój drogi w Warszawie na samym Mokotowie pewnie żyje.
  • Odpowiedz
@conamirko: na tym śmiesznym portalu jest tyle idiotów wypisujących bzdury jak ty tutaj, że naprawdę nie byłoby to nic niezwykłego gdybyś pisał to z pełnym przekonaniem. Jest też sporo osób wrzucających baity ale w sumie to jedna i ta sama grupa - i to i to to idioci ;)
  • Odpowiedz
@PakaBaka: Bo to są marki dla BIEDAKÓW którzy chcą się poczuć jak by byli bogaci, a to jest główny cel imigrantów być bogatym. Zwłaszcza czarni u nich pokazanie że są bogaci to nie jest zwykłe ubranie się, to jest metafizyka. Reklama kierowana jest do tego kto tam kupuje albo będzie kupować w niedalekiej przyszłości. Kiedyś była kierowana do młodych dynamicznych co z miast powiatowych do wojewódzkich przyjeżdżali. Reszty możesz się domyślić.
  • Odpowiedz