Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #binance #altcoin

Co byście polecili na binance z "perspektywicznych" altcoinów? Mam tam raczej skromną sumkę luźnego USDT bo reszta załadowana wcześniej w to co chciałem. Myślałem o ICP ale czytając reddita wyniuchałem, że sentyment jest lekko mówiąc dziwny. Nie jestem przekonany, bardzo fajna wizja ale wiadomo jak jest z krypto, mogliby tam opracować lekarstwo na raka a randomowy "pieseł" i tak może zrobić więcej. ¯\(ツ)/¯

Te wszystkie pepy, bonki i inne rug pullowe ulepy z solany mnie nie przekonują chociaż taki Floki wydaje się fajny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jakieś RWA? Co myślicie?

Spokojnie, nie potraktuje tego jako porady inwestycyjnej. xD Traktuje to jako zabawę z której można coś ugrać do portfela. Zapraszam do dyskusji co tam polecacie, lubicie a czego nie. ()

PS. Żeby nie było nie oczekuje x100, x10 ani nawet x5. Po prostu leży ten tether i nic z niego nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Benzo_Noir ja polecam popcat, ale może dlatego że zrobił mi już jakieś 25x i bez ruga, jak wejdzie na binance, a wszystko o tym świadczy, to będzie jeszcze east 3-4x no i dump
  • Odpowiedz
@splitzy wg moich obserwacji, wszystko idzie podobnie do wif, chwilę przed listningiem dawali jakieś zdjęcia z psem lub kapeluszem, niedawno z kotem. Rosnący MC i dość duże obroty, fajnie jakby coś z tego wyszło. To są ciągle moje przeczucia, intuicje itp, jakbym teraz kliknął 'sell' to mam mieszkanie w Warszawie (5k USD in), ale myślę że jeszcze pójdzie w górę, więc trzymam.
  • Odpowiedz
@maliczek: do wifa to mu niestety daleko. Zanim go zlistowali to byl 4x wiekszy niz Popcat na ten moment. Tu nie ma takiego community i jeszcze duzo nie pokazal, ath to bylo z 500mln? Do binance bardziej pasuje MEW, mocny zespol, 30mln w LP, zostal zlistowany ostatnio tego samego dnia co WIF na OKX, jest juz na wielu innych gieldach, wolumeny tez potrafi krecic na 300mln+
  • Odpowiedz
@BRmedia fartem trafiłem, siedzialem w wif dość długo, ale jak zaczęło korekcic to sprzedałem go z myślą odkupienia taniej (standard) ,spadł jeszcze 10 proc i jeb, duże wzrosty, uruchomiło mi się fomo, pomyślałem że żyje się raz, a ten popcat pojawiał się dość często w dużych portfelach wif, była to dobra, fartowna decyzja, choć chwilę po zakupie spadły o 50 proc, a dopiero potem zaczął rosnąć, bo teraz jakbym wymienił na wif
  • Odpowiedz