Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? w dupę Gmail!!! Czekałem wczoraj cały dzień aż dostanę na maila pewien kupon zniżkowy 40% i co chwila sprawdzałem skrzynkę i nawet folder spam dla pewności - nie ma było żadnej notyfikacji ani informacji że coś przyszło czy jest nieprzeczytane. Sprawdzam jeszcze raz dzisiaj (już po ptakach, promocja do wczoraj) i oczywiście jest, przyszedł wczoraj, ale #!$%@? w dupę pedały z google postanowiły sobie wprowadzić jakieś #!$%@? "zakładki" z kategoriami i automatycznie kategoryzować sobie moje maile nie informując mnie o tym ani o tym że coś przyszło do innej kategorii "promocje". Zjeby #!$%@? (°°

#gorzkiezale ##!$%@? ##!$%@?
  • 6
  • Odpowiedz
@k0n0p: @semperfidelis: @Gert: @kostniczka: Mam 4 konta na Gmailu, w tych 2 których używam na bieżąco oczywiście wyłączyłem to gówno od razu, ale w tamtym na które rzadko zaglądam - nie. Dlaczego jest to w stylu Google automatycznie włączane z opcją wyłączenia? Oświadczają ci że coś wprowadzają i #!$%@?, nie pytają czy mogą. O to chodziło w moim wpisie (i o to, że przez to gówno straciłem dzisiaj
  • Odpowiedz
@Dziecko_Kiciocha: Dlatego każdemu polecam Thunderbirda. Skonfigurujesz, i będzie ci ściągać do jednego folderu wszystko co trzeba. Możliwości konfiguracji jest dużo, więc możesz sobie dostosować. Od kiedy używam Thunderbirda nie przegapiłem żadnego meila.
  • Odpowiedz