Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
całe życie walczę z tym, że tracę dobrych znajomych czy kumpli, bo mam co jakiś czas #!$%@?, że się po prostu z dnia na dzień odcinam i urywam kontakt, unikam kontaktu z każdym człowiekiem. I to straciłem kontakt ze spoko ludźmi, z tymi samymi zainteresowaniami i spojrzeniem na świat. Wtedy też praktycznie wszystko zaniedbuję, jakiekolwiek zadania i wgl wszystko. Czasami po takim ignorowaniu boję się otworzyć konto, na którym mogę widzieć takie wiadomości. Nawet konta usuwam z tego strachu, miał ktoś takie coś? O mało ze studiów nie wyleciałem, bo nie otwierałem maili ze stresu. Teraz się polepszyło, ale nadal są takie momenty, trwające najczęściej parę tygodni albo miesiąc i ponad, w których to wszystko się zaczyna.
#psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja jak sie z kimś widzę codziennie to się z nim ziomkuję, ale potem jak ktoś np. zmieni pracę i już się nie widujemy to potrafię kilka lat się nie odzywać ani ta druga osoba też, ale w każdej chwili ja czy on jak się odezwie to nie chowam urazy, nie robię z tego czegoś za co trzeba przepraszać czy coś
  • Odpowiedz