Wpis z mikrobloga

Odyn kiedy ktoś mu wpłaca donejta mówi, żeby tego nie robić i lepiej komuś na zbiórkę charytatywną wpłacić. Są filmy w których ani jeden raz nie użyje słowa KOCHANI.
Saper czasem zrobi zbiórkę ale dopiero jak dopnie jakiś projekt, jak teraz w przypadku renowacji mundurów, gdzie daje najpierw swój hajs a ewentualnie później jak ktoś chce to może wpłacić coś, nie namawia.
Banot tak samo nie żebra a inwestuje w sprzęt, trenuje codziennie, wspina się i montaż mega kozak.
Taki kanał Smartgasm, robi żmudnny research i filmy z mnóstwem materiału na dany temat.
Ludzie Ci dają coś od siebie czasem mnóstwo pracy i swojego czasu, jest wiele podobnych, rozpoznawalnych kanałów i nikt qr wa nie żebra jak te dwa typy #yanek #zwrotnaskarb
  • 43
  • Odpowiedz
  • 1
@CybantZPasji ten drugi na live mówił że zbiórkę ta traktuje jako pożyczkę na adwokatów i zamierza zwrócić wszystkim pieniądze..
Czy dotrzyma słowa - nie wiem, ale tak przynajmniej powiedział.
  • Odpowiedz
@CybantZPasji: kilka osób mnie prosiło, bo nie chcą przez YT to założyłem. Sam o tym nie wspominam na filmach, nie proszę, ale jestem wdzięczny jak ktoś mnie wspiera. Zostało tylko outro z podziękowaniami.
Nie cisnę tego, nie mam celu, na który zbieram, nie proszę o wpłaty.
  • Odpowiedz
  • 2
@Emill: szczerze to życzę mu powodzenia ale raz, to pewnie cześć tej kasy pójdzie na bieżące życie, wacha, pies, bo z chorobowego 80% psiej pensji to szału nie ma. Dwa, przecież to będzie walka z wiatrakami, latami i za ogromną kasę na papugi.
#zwrotnaskarb zwrot donejtów raczej nie nastąpi.
Tu jest długi ale ciekawy artykuł jak to u nich wygląda:
https://oko.press/siedem-przypadkow-mec-kasprzyka-policja-zabija-bo-nie-umie-pomoc
  • Odpowiedz
Dwa, przecież to będzie walka z wiatrakami, latami i za ogromną kasę na papugi.


@CybantZPasji: wiesz tutaj ewidentnie policja go nie chce, i on nie chce policji.. problemem jest to, że on chce gadać, a policja go męczy, żeby się zamknął; myślę, że dobry adwokat lub kancelaria powinna po prostu wynegocjować układ na zasadzie - cichego odejścia i siedzenia cicho.. pytanie tylko jak mocno zbrojonym betonem jest komendant i ile zostało
  • Odpowiedz
  • 3
@adrianml1 myślałem na początku że to w miarę normalny i ogarnięty gość, ale z odcinka na odcinek @zwrotnaskarb zaczął się tylko pogłębiać w swojej psychozie.. zamiast się leczyć, chodzić na terapię to on się wybrał z drugim wariatem na wczasy, smażyć psa w busie. Bo były pies nie może iść do żabki, koniecznie musi zostać youtuberem 😆
  • Odpowiedz
@adrianml1: @Pethaf widzicie xD ja mam inne spojrzenie na tą sytuację, ale po niektórych widzę że mają max 16 lat XD I ten śmieszny Adrian xd proszę nawet się tu znaleźli psychiatrzy 🤣 i to mocniejsi od mojego (biegłego sądowego)
No ja wam nie będę się rozpisywał, ale jeśli wy z tego wszystkiego co ja mówiłem zrozumieliście, że ja chce wydrzeć kasę, opowiadać o starych autach xDDDDD TO POZDRO DLA WAS
  • Odpowiedz
  • 0
@zwrotnaskarb a może to nękanie było w celu sprawdzenia czy nie wziąłeś pukawy na wczasy z pedałem? Wiesz łuki, jak się wygaduje o samobójstwie to potem różne rzeczy się dzieją. Zwłaszcza że mniej lub bardziej życzliwi koledzy z firmy cię tu na bieżąco oglądają.
  • Odpowiedz
@adrianml1: myślę, że chce powiedzieć, że policja łamie prawo i to na wiele sposobów za wiedzą i przyzwoleniem przełożonych - w jaki sposób to już mniej istotne, bo każda jednostka ma swoje grzechy i punkty które można wymieniać.. u podstaw tego wszystkiego jest to, że policja po swojemu prawo interpretuje - na szkoleniu jest jedno, przychodzisz do jednostki i masz zapomnieć i robić tak jak ci karzą..

czy jest chory -
  • Odpowiedz
@Pethaf: nigdzie nie wspomniałem o samo... ani nie było takich myśli, ani planów. Moi rodzice nie są uprawnieni do broni więc jak policja chciała to sprawdzić potrząsnąć sejfem ? XDDDDD po drugie nie ma czegoś takiego jak zakaz wywozu xdddd ludzie proszę was xd wstrzymajcie sie xD mój pogorszony stan był że względu na rodziców, a nie na kolejne bezpodstawne działania. O czym poinformowałem prokuraturę;) dlatego wstrzymajmy się z osadami :)
  • Odpowiedz
@adrianml1: gościu xd Ty to masz jakąś misję? XD teraz tu płaczesz? Zaproponowałem Ci spotkanie to olałeś temat, miałeś już mnie nie oglądać to znowu płakałeś w komentarzach coraz to mądrzejsze rzeczy dlatego dostałeś bana ;) i tak Ja go dałem;)
  • Odpowiedz