Wpis z mikrobloga

Odyn kiedy ktoś mu wpłaca donejta mówi, żeby tego nie robić i lepiej komuś na zbiórkę charytatywną wpłacić. Są filmy w których ani jeden raz nie użyje słowa KOCHANI.
Saper czasem zrobi zbiórkę ale dopiero jak dopnie jakiś projekt, jak teraz w przypadku renowacji mundurów, gdzie daje najpierw swój hajs a ewentualnie później jak ktoś chce to może wpłacić coś, nie namawia.
Banot tak samo nie żebra a inwestuje w sprzęt, trenuje codziennie, wspina się i montaż mega kozak.
Taki kanał Smartgasm, robi żmudnny research i filmy z mnóstwem materiału na dany temat.
Ludzie Ci dają coś od siebie czasem mnóstwo pracy i swojego czasu, jest wiele podobnych, rozpoznawalnych kanałów i nikt qr wa nie żebra jak te dwa typy #yanek #zwrotnaskarb
  • 44
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: i apropo tego l4, skoro moi przełożeni dokonali kontroli (wg nich zasadnej xD ) i ustalili że mnie w domu nie ma, zbierając dowody w postaci LIVE XDDD wiedząc że jestem za granicą po rozmowie telefonicznej. To jaki jest cel przyjeżdżania przez następne dni po kilka razy dziennie pod mój dom ? XD miałem się do niego teleportować ? XD zostaw sprawy które Cię nie dotyczą innym ;) naprawdę �
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: to będzie też moje ostatnie do ciebie pisanie, chociaż wiem, że i tak nic nie dotrze, bo widzę, że #yanek zindoktrynował cię tak skutecznie, że podobnie jak on wierzysz, że jutubowe grażyny i bożeny wszystko łykną a i grosza nie poskąpią na żebraczych zrzutkach LOL

"To jaki jest cel przyjeżdżania przez następne dni po kilka razy dziennie pod mój dom ?"

może po to, aby zrobić z tego notatki służbowe
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: widać początkujący;) na co Ty im odpowiadasz w tych komentarzach i dajesz się emocjonalnie wkręcać. Wykop to najgorsze gówno, gorsze od formacji w której pracujesz. :) Ja tu bym się za wiele nie rozpisywał na tym gowno portalu.
  • Odpowiedz