Wpis z mikrobloga

Odyn kiedy ktoś mu wpłaca donejta mówi, żeby tego nie robić i lepiej komuś na zbiórkę charytatywną wpłacić. Są filmy w których ani jeden raz nie użyje słowa KOCHANI.
Saper czasem zrobi zbiórkę ale dopiero jak dopnie jakiś projekt, jak teraz w przypadku renowacji mundurów, gdzie daje najpierw swój hajs a ewentualnie później jak ktoś chce to może wpłacić coś, nie namawia.
Banot tak samo nie żebra a inwestuje w sprzęt, trenuje codziennie, wspina się i montaż mega kozak.
Taki kanał Smartgasm, robi żmudnny research i filmy z mnóstwem materiału na dany temat.
Ludzie Ci dają coś od siebie czasem mnóstwo pracy i swojego czasu, jest wiele podobnych, rozpoznawalnych kanałów i nikt qr wa nie żebra jak te dwa typy #yanek #zwrotnaskarb
  • 44
  • Odpowiedz
że policja łamie prawo to wszyscy o tym dobrze wiedzą, słuchamy o tym od lat , a co on nowego chce powiedzieć???


@adrianml1: ale to znaczy, że skoro wszyscy wiemy, to nie trzeba powtarzać? nic nie robić?
jak politycy kradną i robią machloje to też powinniśmy uznać lub przyjąć, że to normalne i w ogóle o tym nie wspominać?
poza tym wszyscy którzy o tym mówią są osobami spoza policji, ilu masz policjantów którzy obnażyli patologię policji?
wszyscy odchodzą po cichu, albo przenoszą się na inne stanowiska, lub do innych jednostek bo
  • Odpowiedz
#zwrotnaskarb, chłopie weź ty zdejmij te kolorowe, krótkie spodenki pożyczone od #yanek i dorośnij, a przede wszystkim zacznij myśleć racjonalnie, jak dorosły facet i zacznij brać odpowiedzialność za swoje beztroskie i nieprzemyślane działania,
ani żaden prawnik, ani audyt, ani stonoga czy jednonoga ci nie pomogą w tym, co sam spierd...oliłeś koncertowo.
pracodawca ma PRAWO w każdej chwili przeprowadzić kontrolę pracownika przebywającego na L4, a pracownika PSIM obowiązkiem
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: świetnie że wrzuciłeś sobie treść art. I w pełni bym się z tym zgodził, gdybym nie fakt, że przy moich schorzeniach głównym zaleceniem jest PODROZOWAC. Ja nie mam l4 leżącego, nie mam obowiązku przebywać pod wskazanym adresem, a wręcz przeciwnie. Ponadto sposób, forma a także kolejne działania uderzyły bezpośrednio w moich najbliższych. I dlatego mamy taką, a nie inna sytuacja. Wy się o mnie nie martwcie, wy się martwcie
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: oh dziękuję Ci pięknie za tą wykopową poradę prawną ;) a powiedz mi proces przeciwko czemu przegram ? XD
Bo rozumiem że wiesz w jakiej sprawie on będzie? 😅 jakie są materiały itd 😅 ja to całe życie marzyłem aby każdy skupił się na swoich zawodach i nie wchodził w kompetencje innych ;)
  • Odpowiedz