Wpis z mikrobloga

#kikiswiat żyłem w przekonaniu że ten kanał oglądają tylko szczęśliwe rodziny z dziećmi klaskające uszami na wieść o kolejnym bezużytecznym zakupie głównego bohatera, aż nie trafiłem dzisiaj na ten tag, gdzie to jakieś osobne uniwersum xD

Oglądam kanał od samego początku, gdzie pierwsze filmy były na prawdę ciekawe - Jasiu dobrze się wcelował z kontentem na YT w tamtym okresie. Potem zrobiłem sobie przerwę bo zaczął mnie już nudzić schemat oprowadzania po kempingowych kiblach i zrzucania szarej wody. Ale to co się dzieje w ostatnich miesiącach to już niezła odklejka i chyba pora sobie znowu odpuścić bo tylko się człowiek denerwuje jak gość do pracy na ogromnym siedlisku kupuje sobie akumulatorowe zabawki, robiąc producentowi darmową reklamę. Pomijając już sam fakt zakupu siedliska, gdzie żona mu dobrze radzi, bo wie że to nie jest projekt na pół roku tylko na kolejne naście lat, a z jego zapałem i zdolnościami to kobita już wie czym to się skończy.

Człowiek chwilę poczyta tag i w międzyczasie dowiaduje się o jakimś Przemku - szukałem miedzi a znalazłem złoto, wykop jak zwykle nie zawodzi xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Miecz12: ostatnio sobie zdałem sprawę że poza pierwszymi odcinkami to najlepsze kontenty były z wypraw solo - Norwegia, Islandia, Turcja, jakieś wypady w góry. Mimo że przepłacał kupę kasy za te wszystkie promy itp, to oglądało się całkiem fajnie.
  • Odpowiedz