Wpis z mikrobloga

  • 17
@kacpervfr: Jak kocham to drweno, tak teraz już wiem, że ta gra powstaje tylko po to, żeby wyssać z ludzi siano jadąc na nostalgii i prawdopodobnie będzie #!$%@?.
Same case jak stalker 2, tylko tam w kolekcjonerce za 200 albo 250 było więcej chińskich pierdół chociaż.
  • Odpowiedz
@kacpervfr gameplaju jeszcze nie pokazali i w sumie #!$%@? wiadomo o tym remaku ale kolekcjonerkę już sprzedają, i w sumie co tu jest warte 200 euro niby, maska z plastiku notes i jakieś skórzane gówno na rękę xD
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: jak nie? a maska śniącego to nie figurka właśnie? i na 99% się nie zmieni skład.
@Pally dokładnie, wartość tej kolekcjonerki to nie więcej niż 400zł i to z dużą marżą xD
@ww00 jest 7 miesięcy do teoretycznej premiery, choć wiadomo że wpisali koniec roku bo wiadomo że w tym roku nie wyjdzie a nie ma nic o tej grze, kilka zdjęć które mogły być zrobione w tydzień przez średnio
  • Odpowiedz
@kacpervfr: na necie? Obrazek produktu zawsze można podmienić, a zapis, który wrzuciłem bez powodu pewnie nie został tam umieszczony
@Uuroboros tak, tak, 99% potwierdzone, pracujesz w THQ albo Alkimii? A to, co wrzuciłem to sobie dla beki napisali, a w ogóle remake to gówno będzie, byczku. No właśnie, maska jako odpowiednik figurki, więc nawet ta kolekcjonerka Eldena nie wypada jakoś lepiej. Kwestia tego, kto woli dostać jakąś figurkę, a kto coś
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: no ta maska to raczej wielkości rozłożonej dłoni będzie maksymalnie więc trochę na tarczę brakuje chyba że na rzutki na ścianę. Słabo się orientuję w kolekcjonerkach ale nie przypominam sobie ofert które się zmieniłaby na 7 miesięcy przed premierą.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: ja też nie, bo i tak nigdy nie kupuję kolekcjonerek ani nie robie preorderów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż widać po łapkach na trailerze kolekcjonerki ludzie podzieleni xd. I jakie 7 miesięcy? Przecież to w 2024 nie wyjdzie, nawet gameplaya nie pokazali
  • Odpowiedz
@kacpervfr Prawie 9 stów za wcale nie bogatą kolekcjonerkę gry, która jeszcze nie ma daty premiery i gameplayu z prawdziwego zdarzenia. THQ #!$%@?ło xD

Tymczasem poniższa edycja AC: Brotherhood jak dobrze pamiętam kosztowała u nas 160 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Inb4 kiedyś wszystko było tańsze i gry podrożały - prawda, ale nie aż o tyle
Jerry664 - @kacpervfr Prawie 9 stów za wcale nie bogatą kolekcjonerkę gry, która jesz...

źródło: latest

Pobierz
  • Odpowiedz
@ww00: Remake na pewno będzie gównem, bo Albicla już po demie zapowiedziała, że odniesie się do sugestii fanów.

Znając największe gothicowe rynki, polscy fani tęsknią za #!$%@? systemem RNG z G2 i lokalizacją/dubbingiem niskiej jakości, a ruscy fani za gimbopatosem z przełomu G2 i G3. Gracze z zachodu chcą z kolei Thiefa i miliona ciężko oskryptowanych misji rodem z Archolos/Cieni Przeszłości.
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Duke Nukem Forever się przypomina, oni też takie kolekcjonerki robili. Trzeba spieniężyć nostalgię fanów zanim gra wyjdzie i będzie klapa :D
  • Odpowiedz