Wpis z mikrobloga

Szykuje mi się weekendowy wypad do Wrocławia i szukam jakichś miejscówek z dobrym jedzeniem, jak ciekawa kuchnia to dodatkowy plusik - poleca coś ktoś?
Jeżeli dobrze obserwuję mirko to cokolwiek polecanego przez Wrocławskie Podróże Kulinarne od razu skreślić #!$%@? z listy, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #jedzenie
  • 19
  • Odpowiedz
Jeżeli dobrze obserwuję mirko to cokolwiek polecanego przez Wrocławskie Podróże Kulinarne od razu skreślić #!$%@? z listy, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rachey: Bardzo dobrze. Mirko czegoś nauczyło :)

Tag na wrocławskie jedzenie to #jedzenie71

Jakaś konkretna kuchnia interesuje?
  • Odpowiedz
@Rachey wpk można sobie pooglądać co najwyżej po to, żeby zobaczyć jakieś miejscówki (ja czasami pomimo mieszkania we Wrocku czasami przez tych „recenzentów” znajduje miejsca, o których pierwszy raz słyszę), ale na pewno nie warto sugerować się jego opiniami. Generalnie z jedzenia to: The cork, semafor, nienażarty, dim sum garden, bar chrupek jako bar mleczny, meatologia, India concept, konspira, shrimp house, oliwa i ogień, pizza kieliszki butelki, samarqand (całkiem ciekawa kuchnia) itp.
  • Odpowiedz
@Rachey: skreslic, owszem, grubasa nie szanujemy.

generalnie o wroclawskim jedzeniu piszemy pod tagiem #jedzenie71

dla mnie topka obecnie jest the Cork, a z vege to mega jeest restauracja food think tanku na Krzyckiej 29 (bez rezerwacji szanse na stolik nikle, bo malo miejsca, ale jak bedzie cieplo to otworza ogrodek <3). Mennu motto jest mega spoko, stol na szwedzkiej wymaga rezerwacji z 2tyg minimum do przodu, ale bardzo warto doswiadczyc (praktytcznie
  • Odpowiedz
@podmaks ja tam jadłem głównie burgery i nigdy nie dostałem nic, co by było niedobre lub jakieś obrzydliwie tłuste, ale warto mieć różne spojrzenia na miejsce. Może kanapki mają tłuste, nie testowałem.
  • Odpowiedz
@Rachey: Jak już przedmowcy pisali, tag #jedzenie71 może dostarczyć inspiracji. Napisz też jaki rodzaj jedzenia by Cię interesował, coś podpowiemy.

I powiedz, czy raczej szukasz czegoś dla jednej osoby, miejsca na randkę czy też planujesz być większą ekipą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan: Z różową w sumie lubimy koreańską/japońską/chińską, więc coś ciekawego w tych klimatach fajnie by było odwiedzić- przeglądnę sobie tag.
@gbyrka generalnie dwie osoby, ale nie musi to być randkowa miejscówka
  • Odpowiedz